İnstagram Hesap Çalma

KolsuzBerkay

Yeni üye
26 Ağu 2019
27
0
arkadaşlar biliyor musunuz bilmem ama 2-3 saat önce istanbultrip instagramı çalındı bunu nasıl yapıyorlar hani fake mail saçma geliyor büyük bir müzik grubu nasıl fake maille hack yiyor yada brute force araştırdım belirli şifreleri deneyip doğru olanı gösteriyo bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim silinmesi gerekirse silerim

Kaan Ruling

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
290
2
İstanbul
Fake maille alıyolar ve eğer sosyal mühendisliği iyise her türlü yedirebilir. Şuan elimde 86k mavi tikli hesap var 1 ay önce vurdum vurmayada devam ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Carlosrrend

Yeni üye
13 Ocak 2019
18
0
İnanmayacaksınız ama bunlar facebook’un sms sisteminden sms atıyorlar arkadaşım bana söyledi bende biliyorum diye hadi lan ordan çocukmu kandırıyosun dedim ve banada sms attı facebook başlığıyla

xtuacy

Yeni üye
13 Ocak 2019
4
0
çalan kişiler benim arkadşlarım, brute force ve fake mail gibi şeyler kullanılmadı zten hesabı onlar koruyodu şifre vardı yani, baktılar küçük kızlara yazıo bu şeref yoksunları onlarda hesabı çaldılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.