Çözüldü Instagram hesap çalma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ygthnkara

Yeni üye
7 Eyl 2019
5
0
merhaba instagram üzerinden biri hesabımı çalmakla tehdit etti bunu nasıl engelliyebilirim bide bu konulara merak sardım nasıl çalabilir vs. ben sadece script ile çalabilir diye biliyorum başka yöntem var mı? ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
Güvenli ve karışık şifre yap ozaman alamaz zaten ama sen ne olur ne olmaz 2kimlik faktör ü etkinleştir

Son düzenleme:

ygthnkara

Yeni üye
7 Eyl 2019
5
0
Bro

Mal insan türü

ali123

ahmet123

mehmet1995

Türü şifre koyarsan brut force yapıp çalar

2.script ile çalmaya dener mal insan türü isen girersin bilgilerini öyle çalar

Onun dışın da Alırım diyorsa Sadece B*şını alır :trl :trl
benim bir arkım sanaldan script kullanmadan felan hesabıma giriş yaptı sence nasıl girmiştir?

Güvenli ve karışık şifre yap ozaman alamaz zaten ama sen ne olur ne olmaz 2kimlik faktör ü etkinleştir
benim bir arkım sanaldan script kullanmadan felan hesabıma giriş yaptı sence nasıl girmiştir? hacker işleriyle felan uğraşıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
benim bir arkım sanaldan script kullanmadan felan hesabıma giriş yaptı sence nasıl girmiştir?

benim bir arkım sanaldan script kullanmadan felan hesabıma giriş yaptı sence nasıl girmiştir? hacker işleriyle felan uğraşıyor

ilk olarak bilgisayarında girili ise senin pc ne geçmiştir ardından cookie bilgilerini almıştır sonrada o cookie ile giriş yapmıştır

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye

Bilemem ama sole olabilir

Genellikle senin girdigin sifre md5 ilr sifrelenir
Onu kirqrsa girebilir
256bi aes de kirabilir
Yani Aekadaslarin dedigini yapmadiysa bunu yapmiatir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.