İnstagram Hesap çalmak

Casperxx99

Yeni üye
18 Ağu 2019
9
0
merhaba bir instagram hesabı nasıl çalınır bilgisayardan yada mobilden artık z-shadow işe yaramıyo başka hangi yöntemler var yeni olan bilenler anlatsın? bu arada yeni üye oldum

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
Hoşgeldin öncelikle forumda baya var benim bildiklerim, phising ve sosyal mühendislik ile çalabilirsin örnek : z shadow, fake mail, armsms siteleri ile numarasına link yollayabilirsin, termuxtan brute force yani onun dışında bildiğim yok

Casperxx99

Yeni üye
18 Ağu 2019
9
0
mobil den nasıl yaparız?

Hoşgeldin öncelikle forumda baya var benim bildiklerim, phising ve sosyal mühendislik ile çalabilirsin örnek : z shadow, fake mail, armsms siteleri ile numarasına link yollayabilirsin, termuxtan brute force yani onun dışında bildiğim yok

vallah eskiden çok düşkündüm böyle şeylere severdim de sonra bi kaç yıl ara verdim şimdi yeniden karar verdim ama bu sefer de bazı yöntemleri unuttum fake mail için mobil den hangi uygulamayı yüklemek lazım baya bi unuttum bildiginiz videolar varsa yollayın izlerim ben

Moderatör tarafında düzenlendi:

akad95

Yeni üye
27 Nis 2019
10
0
İzmir
kali linuxdan brute- force atakla çalabilirsin,mobildende termux ama fazla işe yaramaz,Sen en iyisi kali linuxtan yap öyle daha iyi,sosyal mühendisliklede olmaz çünki artık sosyal mühendislik kalmadı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.