İnstagram Hesap Çekiliş Sonucı Açıklandı / İmka123

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Selamlar THT Ailesi,

Dün İnstagram Hesap Çekilişi yaptık, 27.03.2017 tarihinde gerçekleştirdik, 28.03.2017 Saat 19:00'da bitiriceğimi beyan ettim ve çekiliş bitti
.

Çekiliş yaptığım konu :

Konuya Gitmek İçin Tıklayınız...

Şuanki Hesap bilgileri :

Takipçi sayısı : 1482
Takip ettiği sayı : 0

Şuanki hesap :

nRWRnB.jpg

Sürpriz yapmak istedim ve +577 istekle bıraktım ( :

M0v04Q.jpg

Ve artık çekilişi kazanan kişiyi bilmenin vakti geldi değil mi :

Çekiliş Linki :

Çekilişe Gitmek İçin Tıklayınız...

KAZANAN KİŞİ :

ShêkiL
( Hesap bilgileri atıldı )

Dipnot : Öncelikle kazananı tebrik ve hayırlı olsunlarımı iletiyorum. Arkadaşlar çekişte demiştim '' Çekilişe devam edilsin mi '' diye ve oylama sonucunda evet ağır bastı, bundan dolayı devam etmeyi düşünüyorum. Yalnız konu için Ƴαĸαмoz1Յ1Գ abimden izin almıştım onada buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
Diğer konularda da izin alarak sizlere sunacağım Allah'ın izni ile, çekilişte çıkmadığınız için üzülmeyiniz nasip kısmet işi nasibinizde var ise çıkarsınız. Birde şunu demek istiyorum çekiliş bittiği anda birsürü kişi mesaj attı, ve sonuç ne denildi afedersiniz ama bir Speedy gibi değilim, şu forumda bu kelimenin anlamını taşıyan 1 kişi var oda 'Gonzales :) Haberiniz olsun :D

Vesselam...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.