İnstagram Hesap Düşürme 2017 | Kolay Yöntem

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Arkadaşlar Ultra güzel bir teknik ile instagram hesapları düşürüyorum. Biraz sm diyebiliriz. Mesela bugün 3-4 tane haberim yokken takılmış adamlar.
Aralarında 2 tane 2k lık hesap düşmüş ben bu hesaplara girip çıkabiliyorum sorunsuz bir şekilde.
Ben size sorum şimdi adamın e postasını + nicknamesini + şifresini + biosunu falan her şeyini değiştirsem adam hesabını bulabilirmi ? Bulursa nasıl bulur ? Düşüreyimmi acaba ? Kendime alayımmı yani ?

KONU BAŞLIĞINA BAKIP GELENLER PİŞMAN OLMASIN YÖNTEM İÇİN PM ATABİLİRLER.

Son düzenleme:

SmallHack1903

Yeni üye
19 Ağu 2017
24
0
Hesabı nasıl düşürüorsun :(

Arkadaşlar Ultra güzel bir teknik ile instagram hesapları düşürüyorum. Biraz sm diyebiliriz. Mesela bugün 3-4 tane haberim yokken takılmış adamlar.
Aralarında 2 tane 2k lık hesap düşmüş ben bu hesaplara girip çıkabiliyorum sorunsuz bir şekilde.
Ben size sorum şimdi adamın e postasını + nicknamesini + şifresini + biosunu falan her şeyini değiştirsem adam hesabını bulabilirmi ? Bulursa nasıl bulur ? Düşüreyimmi acaba ? Kendime alayımmı yani ?

Hesabı naıl düşürüyorsun söylermisin lütfen :(

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Kardeşim bilgilerini sürekli değiştir sonra bi süre sonra izin kaybolur ve taktik maktik yok bam bam bu kadar kardeşim takip ettiklerinden çık sürekli değiştir falan işte :D

SahuTxSHT

Katılımcı Üye
4 Eki 2013
454
0

İşine yaramayacak.O yuzden değiştirmemeni öneririm.

YTSKN

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
972
8
UnderGround
ben 12k hesap aldım bugün kullanıcı adı değiştir şifre değiştir 3-4 kere değiştir sonra eski haline getirirsen resim varsa kaldır eposta değiştir telefon kaldır

Hatta e-postayı 2 defa değiştir.Adama giden eposta değişimi linki var ve ''bu değişikliği geri al'' çıkıyor(ben kendi hesabımı böyle aldım).Dediğim gibi en az 2 defa değiş epostayı :RpS_thumbup:

6r3y4664

Üye
23 Ağu 2017
65
0
Hollanda

Kardesim Ben Hesap Caldım Calmasınada Girdigimde, Hesabnıza Biri Girdi Gibi Seyler Yazıyor Napabilirim Yardım Lutfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.