Instagram Hesap düşürme ve Rewert Atlatma

ANKETİME Bİ YANIT VERİRSENİZ :D

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Pengumayt

Yeni üye
29 Ocak 2019
31
0
ev
Merhaba THT Ailesi​
-Kimi bilir kimi bilmez, Ben Pengumayt-
Her Neyse Gelelim Asıl Konuya​

Bugun sizlere Tamamen bana ait olan Rewert methodundan bahsedicem ve konu baştan sona bana ait üstüne Birazda hesap düşürmeden bahsedicem.
DİKKAT TÜRK HESAPLARA YAPMANIZ TAKTİRİNDE SORUMLUK ALMIYORUM AMA HAKKINIZDA İŞLEM YAPARIM!

İlk Adım Script Konusu biliyorum diip okumamazlık etme​
- Öncelikle Kurulu bir siteniz olmalı fake scriptiniz ben bu konuda size -55utd55- in yapmış olduğu İnstagram Mavi Tik V9 u öneririm ben kendi yaptığım bir scripti kullanıyorum benzer bir script ama görsel zenginleştirme gerçekleştirdim onu başka bir konumda belki verebilirim.​

Mail Hazırlama​
- Bir siteniz olduktan sonra kendinize ait bir taslak oluşturun ama hiç biryerden hiç kimseden almayın bir halta yaramaz 3 kişiye gider 5 kişiye gider yaptığınız taslağıda kimseye vermeyin gmail aynı mail herkes kullanınca Bloke ediyor peki siz ne yapıcaksınız Tertemiz bir mail oluşturun adını soyadını Instagram Team yapın, konu olarak Instagram Verification Badge (Instagram Doğrulama Rozeti) Bu konu ismini ben eskiden kullanıyordum ve etkili kendiniz birşeyler geliştirmeniz için size herşeyi hazır vermiyorum. buna benzer bir mail oluşturun .​

Elemanlar Hazır Şimdi Ne Yapıcam Diyorsan​
-Sevigili arkadaşlarım o hazırladınız mail şu bu varya şimdi onları nereye atıcanızı söyleyeceğim. Bunu kimse yanlış anlamasın dünyaca kanıtlanmış internette en cahil ülkeler diye arattığınızda Hindistan Brezilya United Statius gibi ülkeler başta "MALESEF 8. SIRADAYIZ :(" Ee tamam bulduk şimdi napcaz Pengumayt dedinizi duyar gibiyim ama acele etmeyin o ülkeleri instagramda aratip yerler dedimizde konum ile resim atan video atan onlarca yüzlerce binlerce hatta milyonlarca hesap var şimdi onların tek tek profiline girioruz ve e-posta olanlara tıklıyoruz ama sakın GMAİL e atmayın siteniz kapanır. en tavsiyem Yahoo İcloud yandex Hotmail Outlook vs vs. daha sonra bu maillere attınız sıra sıkılır usanır iseniz bir halta yaramaz ben 200 mail atip hiç düşmedinide bilirim 20 atip 10 hesap düştüğünüde sabırlı olmalısınız sabır yoksa uğrasşmayın bu arada sitenizi kurarken /hesaplar.txt ve /mailler.txt yi değiştirmenizi tavsiye ederim​

Tamam Hesap Düştü Adam geri alıyor Ne Yapıcam​
- Arkadaşlar ben bu konuyu geç farkettim bu konuyu sonuna kadar okursanız iş tamamdır hedefimiz düştü hemen hesaba girerseniz adama doğrualama gider sizde NA böle kalirsiniz hesabın kapısında kalırsınız şimdi öncelikle hedefin ip si yaptınız siteye düşüyor o onu ip sorgula diip google herhangi bi siteye girin çalıştına emin olmak için (doğru gösterdine) önce kendi ip deneyin sonra adamın ip bakın örneğin Brazilya da ise Amerika VPN si işe yarar Mobilde önerim USA VPN hesaba vpn yi çalıştırıp Chrome üzerinden Giriş yapın ilk adim e posta ve telefonu hemen kendi adınıza yapın daha sonra vpn kapatıp uygulamadan girin doğrulama size gelicektir. doğrulama koduyla girin ve hemen Facebook hesabınızı bağlayın bağlamayı bilmeyen YouTubeden baksın hatta bilmeyen bu aşamalara çok var bilsin Her neyse facede bağladınız ee şifre değiştirmicekmisiniz değiştirceksiniz ama adamın mail adresine rewert gidio ne yapcaksın birde sahte rewert mailin olucak onu kendi hesabınızın mailini değiştirerek kendinize bir rewert gelmesini sağlayın o rewertı kullanın ve o kişiye aynı rewertı şifreyi değiştirip maili değiştiniz sıra gönderin hesabı iki faktörlü doğrulamada açın hatta hesaba bu işlemleri yapınca dondurun en erken 1 gün ortalama 1 hafta sonra en iyi secenek acil olmadığı sürece 1 ay açmayın (aç kalmassınız dursun :D) hesabı açınca kullanıcı adını fotoraflar şu bu yok etmeyi unutmayın miss gibi hesap buyrun​

Bir Teşşekürü çok görmeyin 14:55 de yazmaya başladım 15:40 yeni bitti!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.