Instagram Hesap Hackleme Araçları Nelerdir?

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Merhaba,

Zphisher sosyal mühendislik ile çalmaya yarayan bir araçtır. Güncelliğini koruyup korumadığını bilmiyorum lakin burada biraz yetenek gerekir.
Doğrudan çalma "tool" yok. Yine sosyal mühendislik toolları var veya brute force var. Şu an güncel;

// son güncellemesi 2 hafta önce ve çalışıyordu. "Yakın zamanda kullanmadım."

ekinmanyak123

Yeni üye
16 Tem 2013
21
1
Phisingle hiçbişey yapamazsın dostum. Boşu boşuna deneme. Uğraştığınla kalırsın 2fa bypass etmen gerekiyor tabi onun için önce developer olman lazım. Yol uzun :) herkes hacker olsaydı. dünyada para kalmazdı kolay iş değil.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,323
120
4,787
Phisingle hiçbişey yapamazsın dostum. Boşu boşuna deneme. Uğraştığınla kalırsın 2fa bypass etmen gerekiyor tabi onun için önce developer olman lazım. Yol uzun :) herkes hacker olsaydı. dünyada para kalmazdı kolay iş değil.
Her hesapta 2 faktörlü koruma mı var? Hiçbir işe yaramaz demek pek doğru bir tanım olmaz. Tabi eskisi kadar işlevsel değil ancak tamamen bitti tarzı bir şey söylenemez.

ekinmanyak123

Yeni üye
16 Tem 2013
21
1
Her hesapta 2 faktörlü koruma mı var? Hiçbir işe yaramaz demek pek doğru bir tanım olmaz. Tabi eskisi kadar işlevsel değil ancak tamamen bitti tarzı bir şey söylenemez.

ben kullanmıyorum şahsen phising gibi yöntemler artık dolandırıcıların eline düştü :) Daha güzel yöntemler var.

şöyle düşünmek lazım. Karşı tarafta 2fa var mı yok mu diye düşünmek yerine buna karşı gardını alıp operasyonu gerçekleştirmek çok daha mantıklı olucaktır.
herkese en başta yazılımı öğrenmeyi öneririm başta. çünkü o yazılan tooların hepsini kendiniz yapıyorsunuz belki daha iyilerini.

Verilen toolar biyere kadar bi süre sonra çok daha fazla bilgi gerekiyor anon kalmak, bilgisayar bilimleri vs. bunlar çok önemli şeyler ve sizi gerçek bir hacker yapcak şeyler asıl bunlar ekmeğini yemek zor çünkü kimse bukadar çok bilgiyle uğraşmak istemiyor.⭐

Yani gerçek hacker dediğimiz insanlar kevin mitnick, pavel yosifovich gibi adamlardır bunlar sektörün kralları. o adamların bi hayat hikayelerini araştırmanızı öneririm. Bu admaları boşverin türk hacker vardı bitane "Ercan fındıkoğlu". Dediklerine göre bu adamın hayatı çok zormuş insan dara düşmediği sürece bu tür konulara sarılmıyor.

O heriflerin kullandığı şeylere bakıyorum adamlar metasploit bile kullanmıyor gitmiş kendi metasploitini yazmış adam niye çünkü çok daha özelleştirilmiş, kontrolü elinde, neyin nasıl çalıştığını biliyor.

yanlız sağa sola zarar vermeden yapın denediğiniz tooları.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,492
49
1,050
Arkana bak

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,428
49
973
Merhabalar

bu yazılara bakabilirsiniz.

İyi Forumlar

15 Eki 2023
61
4
ben kullanmıyorum şahsen phising gibi yöntemler artık dolandırıcıların eline düştü :) Daha güzel yöntemler var.

şöyle düşünmek lazım. Karşı tarafta 2fa var mı yok mu diye düşünmek yerine buna karşı gardını alıp operasyonu gerçekleştirmek çok daha mantıklı olucaktır.
herkese en başta yazılımı öğrenmeyi öneririm başta. çünkü o yazılan tooların hepsini kendiniz yapıyorsunuz belki daha iyilerini.

Verilen toolar biyere kadar bi süre sonra çok daha fazla bilgi gerekiyor anon kalmak, bilgisayar bilimleri vs. bunlar çok önemli şeyler ve sizi gerçek bir hacker yapcak şeyler asıl bunlar ekmeğini yemek zor çünkü kimse bukadar çok bilgiyle uğraşmak istemiyor.⭐

Yani gerçek hacker dediğimiz insanlar kevin mitnick, pavel yosifovich gibi adamlardır bunlar sektörün kralları. o adamların bi hayat hikayelerini araştırmanızı öneririm. Bu admaları boşverin türk hacker vardı bitane "Ercan fındıkoğlu". Dediklerine göre bu adamın hayatı çok zormuş insan dara düşmediği sürece bu tür konulara sarılmıyor.

O heriflerin kullandığı şeylere bakıyorum adamlar metasploit bile kullanmıyor gitmiş kendi metasploitini yazmış adam niye çünkü çok daha özelleştirilmiş, kontrolü elinde, neyin nasıl çalıştığını biliyor.

yanlız sağa sola zarar vermeden yapın denediğiniz tooları.
hesap taki 2 ad nasıl öğrenirim

Stewarery

Üye
12 Eyl 2022
66
65
09/06/1990
Merhabalar,
çağımızın bilişim çağı şifreleme yönünden kuvvetli ve sağlam, phising yöntemleri pek işlevli kalmıyor. Yaş grubunun linkleri kontrol etmesi gibi durumlardan ötürü pek bir önemi kalmıyor. Tamamen sizin konuşmanıza bağlı bir durum bu, ikna edici olmanız önemli. Bu seviyede (Bizlerde dahil) çok bir şey yapamayız özellikle bu çağda...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.