instagram hesap kapatma Önerisi Olan Var mı?

Zarch102

Yeni üye
3 Eki 2023
18
5
arkadaşlar bugün okulda bir çocukla tartıştım sonra tenefüste 4 kişi gelip beni dövdüler ve instgramda saçma sapan benim hakkımda story attıyorlar hesapalrını nasıl kapatabilirim isntgram spam botu veya bildiginiz methotlar varmı

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,610
1,195
Anıtkabir
arkadaşlar bugün okulda bir çocukla tartıştım sonra tenefüste 4 kişi gelip beni dövdüler ve instgramda saçma sapan benim hakkımda story attıyorlar hesapalrını nasıl kapatabilirim isntgram spam botu veya bildiginiz methotlar varmı
Instagram biyografisine Pablo escobar fln yazdır sonra intihar nefret taciz zorbalik hepsinden 2-3 tane vur başka çalışan metotlar var ama kimse beleş vermez kurban ile iletişime gecmen gerek bu dediğim yöntemde

cashflash

Üye
28 Kas 2023
140
30
kapatmanın birden fazla methodu var. ölüm belgesi, taklit, spam tool gibi. en son 4 ay önce yapmıştım. çoğu çalışmıyordur bile, yerinde olsam şimdilik göz yumardım. onları farklı şeylerle vurmayı deneyebilirsin. kız fake hesap açıp sosyal mühendislik konuşturarak vb.

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
71
35
KNKM Şimdi linuxda toollar var ZPhisher gibi o toolları kullanıp karşı tarafa gönderip Hakkınızda soruşturma başlattım diyebilirsin onlarda soruşturmayı görmek için kullanıcı adı şifre giricek sonuç: hesap bizde
:D*

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
195
Böyle bir durumda en mantıklısı şikayetçi olmak. Hesap kapatmak çözüm olmiyacağını düşünüyorum. Eğer senden izinsiz hakkında paylaşımlar yapiyorsa rahatça şikayetçi olabilirsin.

Zarch102

Yeni üye
3 Eki 2023
18
5
Böyle bir durumda en mantıklısı şikayetçi olmak. Hesap kapatmak çözüm olmiyacağını düşünüyorum. Eğer senden izinsiz hakkında paylaşımlar yapiyorsa rahatça şikayetçi olabilirsin.
mantıklı

KNKM Şimdi linuxda toollar var ZPhisher gibi o toolları kullanıp karşı tarafa gönderip Hakkınızda soruşturma başlattım diyebilirsin onlarda soruşturmayı görmek için kullanıcı adı şifre giricek sonuç: hesap bizde
:D*
mantıklı da yemiyor bunlar

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,406
961
Merhabalar

spam botları ile kapatma şansını deneyebilirsiniz yada fake hesap açıp size küfür etmesini sağlayın ardından şikayetçi olun bu şekilde bir ihtimal kapanma şansını var

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.