İnstagram Hesap Kapatma Yeni Yöntem 2020

hackeden

Yeni üye
26 Haz 2020
35
0
İSTANBUL
Merhaba,

Öncelikle kurbanın hesabından eski bir hesap buluyoruz Örneğin kurbanın hesabı 2018 ise 2016 ,2017 hesap buluyoruz, Takipçisi önemli değil eski bir hesap olsun yeter.

1.ADIM
https://help.instagram.com/contact/584460464982589?helpref=faq_content
Buradan vpnyle almanyaya bağlanıp şikayet ediyoruz hesabı uyarı gelene kadar.

https://hizliresim.com/Wj3ZzL

2.ADIM
Taklit atacağımız hesaba geliyoruz kurbanın hesabının biosunu, profil fotoğrafını , adını
aynı yapıyoruz kullanici adınıda benzer yapıyoruz örneğin hakanx ise sen hakanxx yap.
Sonra hesaba gizli sekme üzerinden giriş yapıyoruz kurbanın hesabına şikayet et diyoruz bu hesap birini taklit ediyor kısmından beni taklit ediyor diyoruz. Gizli sekmeyi kapıyoruz.

3.ADIM
5 farklı hesaptan bu hesap birini taklit ediyordan tanıdığım birisini taklit ediyora basıyoruz.

4.ADIM
5 farklı hesaptan hem spam hemde taciz ve zorbalık diye şikayet ediyoruz.

Hesap 24 saat içinde kapanacatır.

İyi Formlar:eek:isbende

Son düzenleme:

Kalkancyber

Yeni üye
28 Haz 2020
5
0
Bu konu hakkında taklit için 30 k üstü olması gerekiyor diyorlardı seker diye dediler öyle mi

esasen

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
Şuan okurken farkettim ki aynı teknikler benim hesabımın kapatılmasında kullanılmış. Şuanda hesabım kapalı. İnstagrama kodun yazılı olduğu kağıtla birlikte kendi fotoğrafımı gönderdim. Cevap bekliyorum. Ne yapmalıyım sizce? Kapatmayı biliyorsanız açmayı da bilirsiniz bence :d lütfen yardım edin ya

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
Şuan okurken farkettim ki aynı teknikler benim hesabımın kapatılmasında kullanılmış. Şuanda hesabım kapalı. İnstagrama kodun yazılı olduğu kağıtla birlikte kendi fotoğrafımı gönderdim. Cevap bekliyorum. Ne yapmalıyım sizce? Kapatmayı biliyorsanız açmayı da bilirsiniz bence :d lütfen yardım edin ya

neyden kapandığına bağlı?

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Arkadaşlar tarihten daha önemli mevzu takipçi sayısıdır. yüksek olur ise her türlü kapatırsınız.

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
Takipçi sayısı bu durum'da önemli bi mevzu onun dışında bir kaç gün evvel aynı bana anlatıldığı gibi paylaşmışsın emeğine sağlık yinede.

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
peki bi haber sayfası var onun 55k takipçisi var benim 50bin profil herşey aynı isimde birerbir aynı sayılır nasıl kapatma şansımzı olur ?

Kadir a

Yeni üye
20 Tem 2020
2
0
Ewt bu yöntem ise yarıyor ama tek sorun hesabınızın takipçisi fazla olası lazım en az 1k olsun işinizi görecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.