Instagram hesap kapatma

highofflife

Yeni üye
7 Tem 2021
28
7
24
Merhaba arkadaşlar, instagramda bu aralar parayla hesap kapatan ve açan birçok kişi gördüm açmayı değil de kapatmayı nasıl yapıyorlar bileniniz var mı? Önemli bir iş için istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.🖤

2 Ağu 2021
88
13
Merhaba arkadaşlar, instagramda bu aralar parayla hesap kapatan ve açan birçok kişi gördüm açmayı değil de kapatmayı nasıl yapıyorlar bileniniz var mı? Önemli bir iş için istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.🖤
İnstagramın Report Sayfasından Yapılabiliyor Diye Biliyorum Biraz Kaynaklara Göz Atınız.İyi Forumlar.

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba hesabını kapatmak istediğiniz kişinin biyografisine

TAkip et卍
Yorum Yap卍
+999 kazan卍
Unf Programı var卍

BU YAZILARI KOYDUDUĞUNUZ TAKDİRDE HESAP 20DK İÇİNDE KAPANIR.

Ucancay

Yeni üye
17 Mar 2021
19
6
Choreme üzerinden instagrama giriş yapip ayarları kurcalarsan bulabilirsin bende hesabimi o sekilde kapattim ama hesabina 1 ay girmemem gerekiyo ve sonra kapanıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.