Instagram Hesap Kapatma

CEPATR

Katılımcı Üye
17 Şub 2021
356
2
483
36.97352788221948, 35.320778969333766
İnstagram'da hesap kapatmak için tam çalışan bir method yoktur, İnstagram hesap kapatma methodlarında tamamen hedef profile göre yapman gereken saldırı methodu değişmektedir, Hedef profile göre uygun bir saldırı methodu denemelisiniz. Forum da bu hakkında konu araştırması yaparsanız sorunuza uygun cevap alabilirsiniz

İYİ FORUMLAR.

emnaky

Üye
4 Eyl 2019
105
1
66
21
Merhaba emnaky

Bu konuda kesin bir method var diyemem fakat formumuzda bu konu hakkında methodlarla ilgili konu var incelemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.
Evet kıymetli hocam forumda mevcut fakat ya fixlenmis ya da hakaret falan ettirmek gerekiyor

İnstagram'da hesap kapatmak için tam çalışan bir method yoktur, İnstagram hesap kapatma methodlarında tamamen hedef profile göre yapman gereken saldırı methodu değişmektedir, Hedef profile göre uygun bir saldırı methodu denemelisiniz. Forum da bu hakkında konu araştırması yaparsanız sorunuza uygun cevap alabilirsiniz

İYİ FORUMLAR.
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim...

Rednis

Basın&Medya Ekibi Çaylak
18 Haz 2021
309
318
1919
Merhaba, hâlâ çalışan bir yöntemi biliyorum ve seninle paylaşmak istiyorum. Kurbanın biyografisine "gt, sfs, takipçi" kelimelerini yazdırıp nefret söylemi veya sembolleri ile şikayet edersen hesap %85 ihtimal ile kapanacaktır. İyi forumlar.

emnaky

Üye
4 Eyl 2019
105
1
66
21
Public olan toolları bu gün denedim hiç biri çalışmadı. Kendini yorma, en iyisi Fake hesaplarla mekanik kendin yapman
Hocam yüksek takipçili hesaplardan spam basmak ne kadar etkili olur?

Merhaba, hâlâ çalışan bir yöntemi biliyorum ve seninle paylaşmak istiyorum. Kurbanın biyografisine "gt, sfs, takipçi" kelimelerini yazdırıp nefret söylemi veya sembolleri ile şikayet edersen hesap %85 ihtimal ile kapanacaktır. İyi forumlar.
Teşekkür ederim hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.