instagram hesap şifresini biliyorum fakat 2 aşamalı doğrulamayı nasıl geçerim?

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Hocam ben bir taktik buldum ama denemedim olma ihtimali var mı onuda bilmiyorum 2 faktör geçme hocam mesela diyelimki instagrama 2018 de gelmiş olsun sürümde 0.15.1 olsun o sürümde 2 faktör geldi varsayalım. Düşündümde 0.15.1 den eski sürümü kullanır isej eğer o zaman 2 faktör var dememiş olur instagram ve direkt geçmiş oluruz

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK
Hocam ben bir taktik buldum ama denemedim olma ihtimali var mı onuda bilmiyorum 2 faktör geçme hocam mesela diyelimki instagrama 2018 de gelmiş olsun sürümde 0.15.1 olsun o sürümde 2 faktör geldi varsayalım. Düşündümde 0.15.1 den eski sürümü kullanır isej eğer o zaman 2 faktör var dememiş olur instagram ve direkt geçmiş oluruz
Çalışacağını sanmam. 2FA bu kadar kolay bypass edilebilse vay halimize.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
kankam insta salak bi biz akıllıyız sence bu olur mu apiler güncelleniyor o apk sürümlerinin bağlı olduğu apiler güncellenince otomatik olarak 2fa atar isterse ilk insta apk indir yine 2fa ister
Hocam sakin olun biraz bende işte acaba dedim net konuşmadım ama mantıken olurdu fakat apiler vs. Onları hesaba katmadım

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
960
11
1,348
instagram bi kişini şifresnin buldum giriş yaptım fakat sms doğrulması istiyo nasıl geçebilierim
SMS veya Google 2FA uygulamasını sizin görebilmeniz için o cihaza uzaktan bir erişim sağlamanız gerekmekte. Buda ScreenLogger veya RAT ( Remote Access Trojan ) ile mümkün olabilecek bir şey tabi rat yedirmek rat atabilmek o kadar kolay bir şey olmadığından tabiri caizse her baba yiğidin harcı değil :) Forumda detaylı konuları var araştırabilirsiniz :)

1 Haz 2023
98
12
SMS veya Google 2FA uygulamasını sizin görebilmeniz için o cihaza uzaktan bir erişim sağlamanız gerekmekte. Buda ScreenLogger veya RAT ( Remote Access Trojan ) ile mümkün olabilecek bir şey tabi rat yedirmek rat atabilmek o kadar kolay bir şey olmadığından tabiri caizse her baba yiğidin harcı değil :) Forumda detaylı konuları var araştırabilirsiniz :)
Hocam ona bakarsanız şifre e-posta faktör olmasına rağmen Instagram çalınmıyor herşeyi değişiyorsun karşı taraf secure tıklayınca kurucu yiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.