Instagram Hk

AyLakPasha

Yeni üye
14 Haz 2014
32
0
New York
Arkadaşlar giriş yapmayı denediğimde bu hatayı alıyorum nedir bu. Bir sürü forum hatta instagram'ın yardım merkezine de baktım ancak herhangi bi' bilgi yok. Durum nedir şuanda

{"message": "Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.", "status": "fail"}

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
"Merhaba internet üzerindeki bir siteden hesabıma giriş yaptım daha sonra güvenlik açısından şifremi değiştirdim ve hesabıma giriş yaptım fakat ne akış ne keşfet ne de profilim yenilenmiyor {“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} bu hata mesajını veriyor şifreyi defalarca değiştirdim fakat sonuç değişmedi sorun internette yada cihazda değil çünkü başka hesaplara girebiliyorum pcden de hesabıma girmeyi denedim aynı hata mesaji tekrar çıktı hesabım kapanmadı başka bir hesaptan görüyorum fakat asla giriş yapamıyorum lütfen bir bilginiz varsa geri dönüş yapın şimdiden teşekkürler"

Bir sisteme böyle bir mesaj girilmiş.

Bu sorunu yaşıyanların ayrı bir cevabı;

"Bu hatayı aldıktan 4 saat sonra düzeldi , Beklemenizi öneririm."

Gerekli açıklamayı hocam yapmış:)

uslanmax

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
933
0
Ankara
kardeşim konu yerin yanlış 1 diğeri ise leopic hocam açıklama yapmış saten

"Merhaba internet üzerindeki bir siteden hesabıma giriş yaptım daha sonra güvenlik açısından şifremi değiştirdim ve hesabıma giriş yaptım fakat ne akış ne keşfet ne de profilim yenilenmiyor {“message”: “Tekrar denemeden \u00f6nce l\u00fctfen birka\u00e7 dakika bekle.”, “status”: “fail”} bu hata mesajını veriyor şifreyi defalarca değiştirdim fakat sonuç değişmedi sorun internette yada cihazda değil çünkü başka hesaplara girebiliyorum pcden de hesabıma girmeyi denedim aynı hata mesaji tekrar çıktı hesabım kapanmadı başka bir hesaptan görüyorum fakat asla giriş yapamıyorum lütfen bir bilginiz varsa geri dönüş yapın şimdiden teşekkürler"

Bir sisteme böyle bir mesaj girilmiş.

Bu sorunu yaşıyanların ayrı bir cevabı;

"Bu hatayı aldıktan 4 saat sonra düzeldi , Beklemenizi öneririm."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.