Instagram için free web sitesine phishing yöntemi

TheCrazY

Yeni üye
11 Ara 2015
32
0
Merhabalar, ben phishing denilen yöntemi yapmak istiyorum. Yani adamı websiteye yönlendireceğim, o bilgilerini girecek ve o bilgiler bana gelecek.
Fakat bunu yapmam için website lazım. Sorunda bu suspended yemeyen bedava site nasıl kurabilirim yada bu mümkün müdür?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blue Panda

Katılımcı Üye
28 Ocak 2019
283
1
Nereye
Cevap: Instagram hack

Kurabilirsin dostum freenom gibi sitelerden alan adını al infinity free gibi sitelerden de kontrol panel şifre vs. alırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,392
2,009
Dinlenmede.

Scripts ismi degismis :)

Merhaba kardesim ücretsiz domain alıp php,html gibi dosyalarini yukleyip kullanabilirsin.

Not/bu tarz eylemlerinizde kullandiginiz eşyalarin kontrolunu yapmaniz önemlidir. Mesela biz zamaninda facebook scriptslerini yazarken içine kod ekleyip kim kime karsi kullanirsa kullansin ilk bizim haberimiz olurdu :) kücük bir detay olsun aklinda

Panda Winson

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
484
0
Berlin

Freenom.com dan domain al dostum sana önereceğim bir hosting var phishing yapabilirsin onla somee.com sonra freenoma girip nameserverleri yaz someenin cloudflare gir ssl al bitti geriye kalan mail bascaksan mail taslağı wp bascaksan wp taslağı :)

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Sağlam bir araştırma gerekli. Free domain+host pek sağlıklı olmuyor. Birkaç gün sağlam oluyor sonrası vahim. Onca uğraş boşa gider. Ya free host+domain'de yapmak istediğiniz şeyi, scriptti kurduktan hemen sonra halledeceksiniz yada uzun süre uğraşacağım derseniz paraya kıyıp ücretli servisler aracılığıyla yapacaksınız. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.