Instagram ID ne işe yarar

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
Merak ettigim birşey instagram id ne işe yarıyor instagram id ile neler yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim
Instagram Id bulma aracı ile bir kullanıcıya ait tüm hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz. Id, web dünyasında birçok alanda kullanılmakla birlikte Instagramda da kullanılmaktadır. Id ile herhangi bir kullanıcı web dünyasında, sistemde geçerli olan bir kimlik kazanır.

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Instagram Id bulma aracı ile bir kullanıcıya ait tüm hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz. Id, web dünyasında birçok alanda kullanılmakla birlikte Instagramda da kullanılmaktadır. Id ile herhangi bir kullanıcı web dünyasında, sistemde geçerli olan bir kimlik kazanır.
Dostum benim bildiğim id o şekilde değil. İd kullanıcı ismine karşılık gelir. Her kullanıcının kendi id si vardır sistemin arka planı kullanıcı isimleri değil id ler kullanılarak işler. Yani herhangi birinin id si ile tüm bilgilere erişilemez. Yanlışsam düzeltin lütfen.

MR_X

Üye
17 Eyl 2023
76
26
Dostum benim bildiğim id o şekilde değil. İd kullanıcı ismine karşılık gelir. Her kullanıcının kendi id si vardır sistemin arka planı kullanıcı isimleri değil id ler kullanılarak işler. Yani herhangi birinin id si ile tüm bilgilere erişilemez. Yanlışsam düzeltin lütfen.
Hangi bilgilere ulaşılabilir ve bu bilgileri nereden topluyacaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.