İnstagram İşletme Profiline Geçme Anlatım // 38hacker38

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,435
1
788
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Arkadaşlar iyi forumlar dilerim sizlere instagram"da bulunan profilimizi nasıl işletmeye çevireceğimizi uzun bir şekilde anlatmaya çalışacağım umarım yararlı bir paylaşım olmuştur anlatıma geçelim

Nedir Bu İşletme Profili ?​

İşletme profili İnstagram üzerinden tanınmış yada her hangi bir şirket veya uzman olduğunuz alanda profilinde yazan bir yazıdır örnek profil aşağıdaki gibidir

-- ANLATIM ---

1 - Öncelik ile her hangi bir facebook hesabımıza giriş yapıyoruz ardından aşağıda vermiş olduğum "sayfa oluştur"ma linkine tıklıyoruz​

2 - Ardından açılan sayfada kurmak isteğiniz sayfa ne tür bir işletemeye ait olduğunu seçiyoruz ben "Sanatçı , Müzik Grubu , Veya Tanınmış Kişi" Kısmını seçiyorum​

3 - Tıklamamızın ardından tekrardan bir sekme değişmesi olmaktadır burada instagram hesabınızda uzman olduğunuz alanı seçiyorsunuz ben "Tanınmış kişi " seçiyorum ardından sayfa adımızı yazıyoruz ve "Kullanmaya başla" Button"una tıklıyoruz​

4 - Sayfamız oluşmuş durumdadır sonrasında açtığımıza sayfamızın hemen sağ üst köşesinde bulunan "Ayarlar" kısmını seçiyoruz

5 - Sonrasında açılan sekmede sol tarafta listelenmiş yazılardan "İnstagram Reklamları"nı seçiyoruz

6 - "İnstagram Reklamları" kısmı açılmaktadır burada "Bir Hesap Ekle" Button"una tıklıyoruz​

7 - Ardından küçük bir sekme gelmektedir burada işletme profilne geçireceğimiz İnstagram hesabımızın "Kullanıcı Adı" "Şifre"ini yazıyoruz ve Onayla diyoruz​

8 - İnstagram Hesabımızı sayfamıza eklemiş bulunduk​

Peki buraya kadar geldik İnstagram Hesabımıza nasıl sayfamızı entegre edeceğiz ? Hemen onuda anlatalım :)

1 - İşletme Profiline geçireceğimiz İntagram hesabımızı Facebook sayfamıza eklemiştik Hemen ardından İnstagram üzerinden bu hesabımıza giriyoruz ve Profilimize geliyoruz sağ üst köşede bulunan Ayarlar sekmesine tıklıyoruz​

2 - Tıklamamızın ardından gelen kısımda biraz aşağı doğru iniyoruz ve "İşletme Profiline Geç" kısmına tıklıyoruz

3 - Sonrasındaki adımda Devam kısmına 4 Defa tıklıyoruz​

4 - Ardından Facebook"a Bağlan sekmesi gelmektedir burada "Facebook İle Giriş Yap" Kısmına tıklıyoruz​

5 - Sayfamızı oluşturduğumuz Facebook Hesabımıza giriş yapıyoruz​

6 - Giriş onayla kısmı gelmektedir burada "Tamam" Button"una tıklıyoruz​

7 - Sonrasında gelen kısımda Facebook Üzerinden oluşturduğumuz sayfamızı bulup seçiyoruz ve Sağ üst köşede bulunan İleri kısmına tıklıyoruz​

8 - Ardından İşletme Profili Ayarla kısmı gelmektedir burada ise sürekli kullandığımız bir E-mail adresi veyahut cep telefon numaramızı ekleyerek Sağ üst köşede bulunan bitti kısmına tıklıyorz

9 - Son olarak Hoş geldin adı altında küçük bir sekme gelmektedir "Devam" kısmına tıklıyoruz​

10 - Devam Dememizin ardından İnstagram Profilimizde "Tanınmış Kişi" olarak yazı eklenmiş bulunmaktadır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.