İnstagram kadın sayfasında ne paylaşmalıyım?

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Selamün aleyküm 4 5 saat önce istanbulda 3 tane mizah sayfası aldım
sayfalar 300k üstü hikayeri full bayanlar görüyor hepsi bayan ağırlıklı mizah sayfaları
daha yeni bi mizah sayfası açıp kasayım dedim hikayelerden 1 saate 2.7k oldu sayfa
sağlam bir kadın sayfası düşünüyorum eminim kısa sürede 100kyı geçecek fakat bi türlü kadınlar hakkında ne paylaşırım diye düşünüyorum önerinizi yazarsanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Moda,makyaj,ayakkabı,sevgi videosu, erkek arkadaş ile geçirilen vakit, anlamsız söyler paylaşma bu iticidir.
Bunun dışında reklamada çok yatkın olma kazancın olabilir fakat herkes sevmiyor, ayrıca kedi videolarıda paylaşabilirsin veya pandada güzel

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Moda,makyaj,ayakkabı,sevgi videosu, erkek arkadaş ile geçirilen vakit, anlamsız söyler paylaşma bu iticidir.
Bunun dışında reklamada çok yatkın olma kazancın olabilir fakat herkes sevmiyor, ayrıca kedi videolarıda paylaşabilirsin veya pandada güzel

sayfalarda reklam hiç bir zaman paylaşılmıcak acaba bi bayan ile felan anlaşıp ona mı içerik yaptırsam ?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Reis kadının halinden kadın anlar. Sen bir kız bul o paylaşımı yapsın. Erkek olarak kadınların beğenilerini vs anlaman zor olacaktır.

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Kızlar tanıdık geldimi yada kızlar bildi bile fln filan kızlara tarzı bişeyler paylaş ayakkabı sayfaları reklamını fln aksesuar sevgili mizah vs

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.