İnstagram kapanan hesabı açma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Donrichie

Yeni üye
22 Eki 2019
15
0
Sa arklarm yaklaşık 1 ay önce instagram hesabım kapatılmıştı denemediğim form kalmadı bu işlem hakkında baya konu var fakat hiçbirinden sonuç alamadım bildiğiniz güncel form, method vs varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,006
Merhaba,
Gerekli formları doğru bir şekilde doldurduysanız ve hesabınız açılmadıysa başka şekilde de açılmaz :)

DEVRIMBORA

Yeni üye
2 Nis 2019
29
0
Neyden kapandı dostum biliyorsan o hesap 3 yıl önce bile kapansa açılır panel buga girmediyse özele pm atarsan yardımcı olurum.

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
2. Attığım yorum neden silindi modlar ?

ÜCRETLİ ŞEKİLDE KAPANNA HESABINI AÇARIM MI YAZDIM ?

media client vs var pm at yardımcı olurum vs yazdım ücretsiz şekilde açacaktım ama nedense attığım 2 yorumdan 1 i siliniyor.

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Formlardan cevap beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok. Benim bir fake hesabımı ihlal ile kapattı instagram sonra geçen gün farkettim hesap açılmış. Hiç form falan yollamamıştım +1k takipçisi vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.