İnstagram kapanan hesabı geri açma.

2 Eyl 2021
61
8
23
İnstagram da herhangi bir nedenden kapanan hesabı tekrar açmak için yapmanız gerekenler şunlar

Instagram Yardım Merkezi gidin

Çıkan ekranda hayır ı işaretleyin

Daha sonra gerekli bilgileri yazın.

Ülke kısmını Almanya seçin ve form göndermeden önce vpn açın (Almanyaya bağlanın)

Bu vpn yi öneririm

Form gönderildikten sonra 24 ile 72 saat arası geri dönüş sağlanacaktır

Umarım yardımcı olabilmişimdir iyi forumlar.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
İnstagram da herhangi bir nedenden kapanan hesabı tekrar açmak için yapmanız gerekenler şunlar

Ülke kısmını Almanya seçin ve form göndermeden önce vpn açın (Almanyaya bağlanın)

Bu vpn yi öneririm

Eline Sağlık Güzel Konu Olmuş...

'Dark1923

Yeni üye
6 Eyl 2021
42
23
23

Bu vpn yi öneririm

İşime Yarar Bir Konu komtanım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.