Instagram Kapanan Hesap Açma

TheB0x7z

Yeni üye
3 Ocak 2020
28
4
Siber Dünya
Selam Arkadaşlar Instagram da kapanan hesap açma metni ve forumunu buldum bende paylaşayım dedim

NOT : Taklit ten kapanan hesapları açmaz.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038
Merhaba İnstagram ekibi hesabımın Instagram koşullarını ihlal ettiği için kaldırıldığını gördüm fakat hesapta hiç bir ihlal ve ihlal edilecek birşey yoktu hesabımda onca fotoğraf tanıdıklarım sevdiklerim ve takipçilerim vardı yıllardır instagram kullanıyorum ve bu gün büyük bir şoka uğradım severek kullandığım uygulama bir anda gitti lütfen sevdiklerime takipçilerime ve fotoğraflarıma tekrar erişmek istiyorum bu hatalı seçiminiz için sizden hesabımı tekrar etkinleştirmenizi önemle rica ediyorum.

Form ile metin bu 20 30 defa basın max 2gün içinde hesabınız açılır :dil

Moderatör tarafında düzenlendi:

ok57

Yeni üye
20 Kas 2019
36
0
1. taklitten kapanan hesap açılır dostum, kimlik ister sen yüzünü atarsın forum çalışıyordur hiç fotosu olmayan taklit açmayı denemesin gidersin pp ye tomy shelby koyarsın taklit yersin açamazsın client ile taklit açılır bilenler bilir forum da çalışıyordur düzgün foto atarsan açılır :D paylaştığınız fotolarda yüzünüz belli olsun ki taklit yerseniz açabilin diye

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheB0x7z

Yeni üye
3 Ocak 2020
28
4
Siber Dünya
Evet haklısın. Sadece profil fotoğrafında real fotoğrafı olanlarinki açılır client acıyor fakat client disindada bir form var yakında onuda paylaşırım.:eek:pcuk

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.