İnstagram Kapanan Hesapları Açma! | Selfieli Kod Gönderim - Kesin Çözüm

DNG

Üye
15 Eyl 2018
64
0
Düsseldorf
Merhaba,

Arkadaşlar İnstagram Hesaplarınız Kapandı ise Bilirsiniz Kağıda Kod Yazıp Selfie Çekmenizi İster Açmak İçin Bayan Bir Fake Hesabınız Var Açamıyorsanız

Site : https://fakeproof.xenot.pro
Örnek Resim : https://i.hizliresim.com/P1pEA7.jpg
Bu Siteden Kağıda Kodu Yazıp Altada İsim Soyisim Kullanıcı Adı Girerek Kaydedin Ve İnstagrama Yollayın Açılacaktır. <3
Denemiştim Oluyor Arkadaşlar Seviliyorsunuz.

Son düzenleme:

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
Beyler durum nedir bende denedim bakalım 4 saat oldu dönüş olmadı ? açılırsa açılma süresi nedir ve farklı resimle harbiden oluyor mu ?

imbossymom

Yeni üye
2 Ara 2018
7
0
Selamun aleyküm

kardeşim ben attım 3 hafta kadar sürdü seninkiside sürebilir tek hesapı kapanan sen deılsın milyonlarca hesap war

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
24 saat oluyor açılmadı dönüşte olmadı olurda açılırsa veya dönüş olursa burdan yazarım dostlar ama hiç umudum yok

DNG

Üye
15 Eyl 2018
64
0
Düsseldorf
bu yöntem ile 3 hesap açtım bayan hesabı erkek hesapları için geçerli değil kardeşim konudada yazıyor zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.