İnstagram Kapanmış Hesapları Açma

Zeonli

Yeni üye
1 Şub 2019
8
0
Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Türkiye'deki hiç bi taklit veya sahte profilden kapanmış hesap açılmıyor sebebi Türk adminlerinin umursamamazlıkları veya fixlemiş olduklarından olabiliyor. Hesabı açmak için vpn gibi dil ayar değişimi gibi birr sürü şey denedik medya desteği bile denedik ancak hesap hiç bir türlü açılmadı. Hesapların açılabilmesi için hesabınızı yurt dışından bi ülkede kurmuş olmanız gerekiyor yani kapanan taklit yemiş hesapları açmak mümkün değil gibi gözüküyor ne kadar süre bu durum böyle devam eder bilmiyorum. Ortamlarda kapanmış hesapları ücret ile açabilceğini söyleyen çok dolandırıcı var dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bunun bi yolunu bulan olursa yanıt verirse sevinirim.

Son düzenleme:

NasQ

Yeni üye
22 Ocak 2019
36
0
Selamlar yakın zamanda bir youtuber arkadaşımın da başına geldi ancak 1-2 form doldurduktan sonra 7 gün içinde açıldı. Bu işi parayla yapanları çoğu açabiliyor ancak dediğin gibi dolandırıcılarda var.

GencoHD

Yeni üye
2 Ara 2018
13
0
selam çok haklısın 2 gün önce kişisel hesabım taklitten gitti. kimseyi taklit etmedim :D bir sürü form doldurdum hala açılmadı açılır mı acaba ?

Zeonli

Yeni üye
1 Şub 2019
8
0
Selamlar yakın zamanda bir youtuber arkadaşımın da başına geldi ancak 1-2 form doldurduktan sonra 7 gün içinde açıldı. Bu işi parayla yapanları çoğu açabiliyor ancak dediğin gibi dolandırıcılarda var.
2 Gün Oldu benim Daha bekliyorum 4,5k manevi değeri olan bi reel hesabımdı Sanal 150klık hesabım olsa umursamam başka hesaba geçerdim ama dediğim gibi manevi değeri yüksek

Furknndama

Yeni üye
14 Tem 2019
10
0
Benimde kapandı 2010’da açtığım bir hesaptı. İçinde çok fazla anım vardı ne de olsa dokuz yıldır aktif kullanıyordum var mı çaresi ben çok form doldurdum Olumlu bir dönüş alamadım

pikachu07

Üye
1 Ara 2018
58
0
Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Türkiye'deki hiç bi taklit veya sahte profilden kapanmış hesap açılmıyor sebebi Türk adminlerinin umursamamazlıkları veya fixlemiş olduklarından olabiliyor. Hesabı açmak için vpn gibi dil ayar değişimi gibi birr sürü şey denedik medya desteği bile denedik ancak hesap hiç bir türlü açılmadı. Hesapların açılabilmesi için hesabınızı yurt dışından bi ülkede kurmuş olmanız gerekiyor yani kapanan taklit yemiş hesapları açmak mümkün değil gibi gözüküyor ne kadar süre bu durum böyle devam eder bilmiyorum. Ortamlarda kapanmış hesapları ücret ile açabilceğini söyleyen çok dolandırıcı var dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bunun bi yolunu bulan olursa yanıt verirse sevinirim.

adminlerle alakası yok medyan yoksa bakmıyorlar sana dolandırıcı diyorsun bu sanal alemde dolandırıcıyı ifşa ederler yok denecek kadar az illa yurt dışı olması şart değil taklitten kapanan hesaplar fb medya ile parayla açılıyor istediğiniz kadar mail yollayın taklitten kapandıysa açılmayacaktır tabi medyanız var ise durum değişir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.