Instagram kapatma taktiği

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Öncelikle tekrar merhaba arkadaşlar daha önceden facebook üzerine çalışmıştım hesap kapatmak felan işleriyle uğraştım ve başarılı olduğumu görüp devam ettim daha sonra instagram işlerine girdim önce kolay takipçi kasmak için taktikler geliştirdim programları kırıp anasayfa beğenme botlarını bedavaya çevirdim daha sonrada instagram kapamayı öğrendim inşallah bir sonraki hedef Z-SHADOW kullanmadan instagram çalmayı öğreneceğim.

Neyse çok uzatmadan başlıyalım.

Size altta vereceğim site linkine giriyoruz

Daha sonra KIRMIZI ile işaretlediğim yerleri işaretliyorsunuz.
2017 02 18 16 07 16 - Hızlı Resim

Daha sonra sizi buraya atacak:
2017 02 18 16 10 22 - Hızlı Resim

Burayı doldurun .

Ben size açıklama için güzel bir şey ayarlayacağım ama ille öyle yapmak zorunda değilsiniz kendi kafanızdan da yazabilirsiniz tabi. Ama güzel bir türkçe ile yazmalısınız.
2017 02 18 16 12 45 - Hızlı Resim

Daha sonrada göndere tıklıyorsunuz.
UNUTMAYIN ZORBALIKTAN ŞİKAYET EDİYORSUNUZ

LİNK:

https://www.facebook.com/help/contact/584460464982589

AÇIKLAMAYA ŞÖYLE YAZABİLİRSİNİZ:

Merhaba değerli Instagram ekibi formda kullanıcı adını vermiş olduğum Instagram kullanıcısı benim fikri mülkiyetime karşı paylaşımlar yapmaktadır. Mesajlardan beni taciz etmekte ve benim kişisel bilgilerimi alma yönünde sözler söylemektedir. Kişisel bilgilerimi alamayınca bana zorbalık yapmaktadır en kısa zamanda gereğinin yapılmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

.
.
BU AÇIKLAMA YÜKSEK İHTİMALLE ETKİLİ OLUR AMA İNSTAGRAM BU KESİN İHTİMAL HİÇBİR ZAMAN YOKTUR :RpS_smile:

Bir teşekkürü bir yorumu fazla görmeyin lütfen :RpS_smile:

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
Pek işe yaramıyor biliyorum ama şey diyor taciz ve zorbalık edilen ss i mesajı link atın diyor

#~Massive`

Kıdemli Üye
24 Ara 2015
4,242
0
İnstagram konuşmaları değiştirme programı var usta istediğim gibi değiştirebiliyorum öyle olursa kapanabilir

Dostum hayır konuşma linkini istiyor dm girip üsteki linki istiyor o linkte o kapanacak kişinin olması lazım benim taktiğim şu kibar konuşarak deli edin kendinize küfür ettirin sonrası gg

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti

Hacım yanlış anlama beni , Bu tür ssleri atabilirsin fakat kanıt gerekiyor hesap kapatıldıgına dair bir kanıt var mı? Üyelerde gidip bu şekilde ss alıp kapattım diyebilir ama sonuç olarak Kapandıgına dair bir kanıt atarsan daha sağlıklı postlar görmen kaçınılmaz olur.

Hocam zaten kapattım dememiş bakalım yazmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.