İnstagram kapatma

Xemre0908X

Yeni üye
13 Nis 2021
47
1
selam aleyküm hocalarım devrelerim önceden aötığım kendi adıma olan instagram hesabımın şifresini unuttum hesabım hiç bi tel ve e postaya bağlı değil o nedenle hesabımı geri alamadım brute force denememe rağmen şif bulamadım hesabı kapatmamın yada geri almamıj bi yolu varmı

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,597
410
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye instagarama o hesabın eskiden size ait oldugunu kanıtlarsanı eğer büyük ihtimal ile kapatılır şöyle bir kaçtane kaynak bırakayım.

İyi forumlar dilerim.

27 Nis 2019
68
9
selam aleyküm hocalarım devrelerim önceden aötığım kendi adıma olan instagram hesabımın şifresini unuttum hesabım hiç bi tel ve e postaya bağlı değil o nedenle hesabımı geri alamadım brute force denememe rağmen şif bulamadım hesabı kapatmamın yada geri almamıj bi yolu varmı
Efendim , bildiğim 2 yöntemi de sizlere söyleyeyim.
1 . Kapatılacak hesabın takipçi sayısının hemen hemen 2 katı veya daha fazla takipçisi olan bir instagram hesabı ile hesap kapatabiliyoruz. Kapatılacak hesabın profil fotoğrafını kapattırmak için kullanacağımız hesaba koyuyoruz . Biyografisinide aynı şekilde kapattıracağımız hesabınkiyle aynı yapıyoruz ve paylaştığı son gönderiyi hesabımızda paylaşıyoruz. Son olarak kapatılacak hesabın nickiyle kendi hesabımızın nickini birbirinin benzeri olarak düzenledikten sonra. Kapatacağımız hesabı "hesabımı taklit ediyor" diye şikayet ediyoruz. Maximum 5 dakika içerisinde instagram ekibi hesabı kapatacaktır.
2. Sürekli vpn kullanıp günde max 30 min 10 olmak üzere hesabı herhangi bir hesaptan şikayet ediyoruz. Şikayet sebebimiz : "Çıplaklık veya cinsellik" ve "Zorbalık veya taciz" ya da direk "İntihar, kendine zarar verme veya yeme bozuklukları". ( not : farklı hesaplar kullanırsak daha etkili olur ) maximum 3 gün içerisinde hesap kapanacaktır.

Saygılarımla

XTheOrder

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
284
6
Merhabalar, iyi forumlar dilerim. Hesabını kapatman için kimliğin ile kendi yüzün görünecek şekilde fotoğraf çekinip instagram destek hattına yazman veya instagram forumu göndermen gerekiyor. Gönderdiğin taktirda yirmi dört saat içinde cevap gelir, hesabınız kapatılır.

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
Aleyküm selam, ben hemen sana başka bi yöntem söyliyim umarım öyle olur. mesala kapatacağın hesabın takipçisinin 2 katı kadar bi takipçili bi hesap oluştur. birebir aynı olsun pp aynı olsun, biyografi hemen hemen kopyala yapıştır yani. sonra o hesabı şikayet edebilirsin beni takip ediyor diye. yalnız kapatacağın hesabın tarihi atıyorum 2019 ise yeni oluşturacağın hesabın tarihi 2018 olsun yani sonradan açıldığı kanaatine varılsın bi arkadaşının hesabı ilede yapabilirsin.

'Serdengecti

Katılımcı Üye
8 Ara 2020
524
139
Özel Kuvvetler Komutanlığı
Merhaba değerli üye Instagramin destek hattı mevcut destek kısmından ona başvurunuz sordukları sorulara en uygun cevabı verip destek bildirimini yollayın genellikle 2 gün içinde geri dönüş sağlıyorlar size 2-3 tane soru sorucaklar eğer onları doğru bilirseniz hesabınıza erişim için destek sağlayacaktır iyi forumlar dilerim

ferhatbys

Yeni üye
19 Ağu 2021
6
2
18
Efendim , bildiğim 2 yöntemi de sizlere söyleyeyim.
1 . Kapatılacak hesabın takipçi sayısının hemen hemen 2 katı veya daha fazla takipçisi olan bir instagram hesabı ile hesap kapatabiliyoruz. Kapatılacak hesabın profil fotoğrafını kapattırmak için kullanacağımız hesaba koyuyoruz . Biyografisinide aynı şekilde kapattıracağımız hesabınkiyle aynı yapıyoruz ve paylaştığı son gönderiyi hesabımızda paylaşıyoruz. Son olarak kapatılacak hesabın nickiyle kendi hesabımızın nickini birbirinin benzeri olarak düzenledikten sonra. Kapatacağımız hesabı "hesabımı taklit ediyor" diye şikayet ediyoruz. Maximum 5 dakika içerisinde instagram ekibi hesabı kapatacaktır.
2. Sürekli vpn kullanıp günde max 30 min 10 olmak üzere hesabı herhangi bir hesaptan şikayet ediyoruz. Şikayet sebebimiz : "Çıplaklık veya cinsellik" ve "Zorbalık veya taciz" ya da direk "İntihar, kendine zarar verme veya yeme bozuklukları". ( not : farklı hesaplar kullanırsak daha etkili olur ) maximum 3 gün içerisinde hesap kapanacaktır.

Saygılarımla
Taklit methodu fix şuan kullanılan paoplo Escobar bide form methodu bide 13 yaş methodu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.