İnstagram Keşfette Düşmek HK.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar. İnstagramda bulunan fotograflarınızı nasıl Keşfet'e düşürebilceğinizi anlatıcağım. Keşfet'in ne tür katkılar sağladığını Kısaca anlatmak gerekirse Keşfet kısmına fotograflarınız düştüğü zaman bir çok kişiye hitap ediyorsunuz. Aslında cool gözüküyor. Keşfet kısmına düşmesi için belli takım tüyolar vardır. Aslında biraz şans'da diyebiliriz buna. Genellikle Bir çok Mizah paylaşım sayfaları Kolay bir şekilde Keşfet kısmına düşebiliyor. Nedenide şudur "Etiket.." Fotografa Uygun etiket 'i girdiğiniz zaman Keşfet kısmına düşmesi biraz daha kolaylaşır.

566662729_screen4360x480.png

Etiket = Fotograf'a uygun etiketler bir adım daha sizi keşfet kısmına taşıyacaktır. Dedim ya aslında buda biraz şans işi. Kendi hesabımda 2 gün önce 1 fotografı keşfet kısmına düşürmüştüm. Başta nasıl düştü bu? Demedim değil. Etiket kullanmıştım. İnstagramda Bugün hangi etiketler popüler? Ona bakıp fotografın etiket kısmına ekledim. +'dan 1k'ya yakın beğeni geldi fotograf'a. Bugün instagramda hangi etiket popüler ona bakıp fotografınıza ekliyorsunuz. Etiketler sayesinde bir adım daha keşfet'e yaklaşıyorsunuz.

instagram.png

Beğeni = Fotograflarınıza gelen beğenilerin bir önemi var mı keşfet'e düşmek için? Bu konu hakkında kişisel bilgilerime dayanarak şöyle bir yorum yapmak daha net açıklayıcı olucaktır.Kesinlikle bir faydası var.. Takipcileriniz ve beğeni sayınız ne kadar yükselirse keşfet kısmına okadar çabuk düşersiniz. Hesabınızda Etkileşim yüksek olduğu zaman keşfet kısmına 10 adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

İçerik = Ürettiğiniz içeriklere dikkat edin. Başka bir yerden fotograf alıp eklemeyin. Kendi ürettiğiniz içerikleri paylaşın. Takipcileriniz sizi hangi fotograflarınızdan takip ettiğini istatistiklerden inceleyin. paylaşımlarınız popüler içerikler olsun. Mesela bugün gündem ne? Örnek veriyorum bugün 10 kasım. 10 kasım ile alakalı güzel bir içerik üretip paylaşın.

Keşfet'e düşmek için kısaca Etiket = Beğeni = Takipçi = İçerik bunlar'a dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlara dikkat ettiğiniz zaman fotograflarınız keşfet kısmına düşmesi için hiç bir engel kalmıyacaktır.

darystone

Katılımcı Üye
8 Tem 2009
860
0
etiketleri yazılı olarak aktarsaydın daha iyi olurdu arkadaşlar acısından

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.