İnstagram Kesin Kapatma taktiği

Efemustafax

Yeni üye
8 May 2019
17
0
istanbul
Öncelikle herkese merhaba ben Efe.

-İlk olarak max 2016 da kurulmuş bir hesaba ihtiyacınız var

-hesabın en az 15-20k arası olması gerekiyor

-Kurbanın profilini kopyalıyoruz ismi efe1 ise efe.1 efe_1 gibi yapabilirsiniz

-biyografi adı herşeyi kopyalıyoruz fotoğrafa gerek yok hesabınızı gizliye alırsanız daha çok işe yarayabilir

-Şikayet et bölümünden taklite gelip beni diyorsunuz eğer bunu akşam 9-10 gibi yaparsanız hesap 10 dk - 1 saat içinde kapanır
aksi taktirde en fazla 1-2 gün beklersiniz ama olumlu cevap alırsınız

Herkese İyi Günler...

alaturkamavzer

Yeni üye
11 Haz 2019
34
0
Taklit bize dönüyor 25k 2013 hesabim vardi 200 takipçili hesaba taklit girdim bana döndü dönmese bile 2. Hesaba size dönüyor

Leaxey

Yeni üye
15 Mar 2019
32
0
bende bu sorunun cevabını merak ediyorum

düzgün atmazsan ihlal yersin

Moderatör tarafında düzenlendi:

umutzai

Yeni üye
10 Ara 2017
3
0
ANGARA
kardeşim çok güzel, denedim oluyor fakat bunu yaparak birisinin hesabını kapatmıştım şimdi ona musallat oldugumu anladı aracı olarak kullandıgım hesabı engellemiş şikayet edemiyorum bunun bi çözümü varmıdır ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.