Instagram Kullanıcı adı Sorunu

Mustafaktl

Yeni üye
26 May 2020
12
0
Merhaba Değerli Üyeler Instagramda aktif olmayan hesabı ticari marka ihlali ile şikayet ettim 15 gün felan beklememe rağmen bana böyle bir yanıt geldi;

Merhaba,

Talep ettiğiniz kullanıcı adını hesabınıza ekleyemeyeceğiz. Kullanıcı adlarında yalnızca alfasayısal karakterler (A-Z, 0-9), nokta veya alt çizgi ("_") bulunabilir ve en az 5 karakter uzunluğunda olmalıdır.

Ayrıca çok genel bazı kullanıcı adlarına ("pizza" gibi) izin verilmeyebilir.

İşbirliğiniz için teşekkürler,

Sahte ticari belge internet sitesi herşeyi yapmama rağmen yanıt bu şekilde

Son düzenleme:

Uniq0s

Yeni üye
9 Şub 2019
16
0
Merhaba Değerli Üyeler Instagramda aktif olmayan hesabı ticari marka ihlali ile şikayet ettim 15 gün felan beklememe rağmen bana böyle bir yanıt geldi;

Merhaba,

Talep ettiğiniz kullanıcı adını hesabınıza ekleyemeyeceğiz. Kullanıcı adlarında yalnızca alfasayısal karakterler (A-Z, 0-9), nokta veya alt çizgi ("_") bulunabilir ve en az 5 karakter uzunluğunda olmalıdır.

Ayrıca çok genel bazı kullanıcı adlarına ("pizza" gibi) izin verilmeyebilir.

İşbirliğiniz için teşekkürler,

Sahte ticari belge internet sitesi herşeyi yapmama rağmen yanıt bu şekilde

başka birisi de bu ismi ticari form ile aldıysa böyle dönüş yapmıştırlar.

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
Bir süre bekledikten sonra tekrar form gönder düzgün bir grammer ve açıklayıcı bir yazı ile.
İlk denemesinde alamayıp 2. 3. Denemede alanlar var bizzat tanıdığım.
Yine de vermiyorsa mahkeme dahi olsa belirtilen kullanıcı adını alamazsın.

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.