instagram kurarken kayıt olmadım

Sw4nk

Üye
30 Tem 2016
160
0
Arkadaşlar ben instagram kurarken kayıt olmadım direk faceyle giriş yaptı

İnstagramımın facebook ile bağlantısını nasıl yokedebilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Arkdaşlar şimdi benım 2 yıl once kullandıgım bır hesabım var ben gecen yıl sıfresını unuttuydum yenı hesaba geçtıydım sımdı o hesaba ulaşamıyorum arkadaşlar kımlıgımı falan yollıyarak gerı alabılırmıyım ?
GERİ ALMAK ISTEMEMIN SEBEBIDE KUCUKLUK FOTOGRAFLARIM FALAN VAR KIZLAR BAKIYOR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.