İnstagram Lisanslı Script [ İÇERİ ]

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Selamün Aleyküm Arkadaşlar, çok sayıda Instagram Script indirdim ama 1 tane adam gibi bulamadım Elinde Lisanslı Script olan varsa eğer verirse gerçekten minnettar kalacağım.. Yardım :RpS_sad:

umutttss

Üye
5 Şub 2015
54
0
Dostum selam, cookies var ama aktif mi bilmiyorum elimde kasımdan kalma bir dosya mevcut. ilgilenen arkadaslar icin pm ile iletebilirim, karşılıksız. Baska birinden aldım direkt paylasmasam iyi olur. çözen, halleden bizlere de destek verirse sevinirim. Paylasmak güzeldir.

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Dostum selam, cookies var ama aktif mi bilmiyorum elimde kasımdan kalma bir dosya mevcut. ilgilenen arkadaslar icin pm ile iletebilirim, karşılıksız. Baska birinden aldım direkt paylasmasam iyi olur. çözen, halleden bizlere de destek verirse sevinirim. Paylasmak güzeldir.

Adamsın kardeşim karşılıksız her daim iş yap ki Allah ta sana yardım etsin :))

4 Haz 2015
197
0
Brezilya
BENDE ARIYORDUM BULDUM YALNIZ FREE DOMAİNDE YOK. BİDE LİSANSLI SCRİPTİN LİSANSINI ALDIM BİR HATA VERDİ ANLIYAMIYORUM SEN ANLIYABİLİYORSAN YARDIMCI OLURUM SANADA
o0W5WQ.png

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Scriptin şifresini hocamız kırdı ama diğer dosyalar olmadığı için bir işe yaramayacaktır ama hocamız uğraştığı için tekrardan teşekkür ediyorum.
//
///

Elinde lisanslı olan varsa yardım edebilicekmi hâlâ beklemedeyim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.