Sosyal Mühendislik Instagram Mail Taslağı

Stofline

Yeni üye
1 Ocak 2019
34
0
Hepinize iyi forumlar, Arkadaşlar benim elimde .com domainli site, sağlam hosting, sağlam script var. Ama taslak yok. Spama düşmeyecek telif taslağı nasıl yapabilirim, Veya elinde telif taslağı olan varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Buna bakabilirmisiniz tabi değiştirmeniz sizin yararınıza olacaktır,

Hello, Dear User

Your account is protected by copyright. Let's pay attention to our shares.

When we reviewed your account today, we have disabled some features in your account because your last post contains copyrighted content.

Copyright is very important to us; If no objection is made within 24 hours, your account will be deleted! If you believe this is an error, please submit an appeal notice. It will be reviewed by our appeal manager and returned to you.

Reply to this message saying I Want an Appeal Form

Facebook from Instagram

İyi Forumlar.

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost

eL XIR

Üye
30 Ocak 2015
130
0
Yorumlara bıraktığınız konu linkleri hep eskiye ait ve hepsi spama düşüyor size zahmet önce bir test edin yada yorumları okuyup spama düştüğünü çalışmadığını görüp link atmaya karar verin. Yardım edeceğiz derken tersi oluyor :) hepsini tek tek indirip test yaptım boşa vakit kaybı oldu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.