İnstagram Mavi Tik Alma (Onaylı Hesap)//Jexoman

SABİTE ALINSINMI

• EVET

Oy: 52 49.5%
  • HAYIR

Oy: 53 50.5%

• Kullanılan toplam oy
    105

Jexoman

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
336
0
Arkadaşlar internette birçok satıcı vs.. Instagram Onaylı Hesap Satıyor ve en ucuzu benim sorduğum vs... 2500 TL idi. Bu yüzden çok ciddi bir mesele bende her yere sordum nasıl yapıyorsunuz falan diye hiç kimse söylemedi bende azim ettim ve buldum inşallah işinize yarar diyorum ve paranız cebinizde kalır diye umut ediyorum.

Instagram Mavi Tik Nedir ?
Instagram Mavi Tik yani "Verification Badge" , ünlü kişiler, ünlü markalar ve büyük markaların kullandığı bir rozettir. Bu rozet sizin hesabınızı azda olsa korumasına sağlar. Örneğin rozetsiz bir kullanıcı'ya e-mail doğrulaması göderilebiliyor ama rozet var ise gönderilmiyor. Yani birde size tanınmışlık sağlar. Fake hesaplardan arınmış olursunuz.

Adım Adım Instagram'da Mavi Tık Nasıl Alınır ?
Belirttiğimiz gibi pek çok kişi Instagram‘da onaylı hesap durumuna gelip, profilinde mavi tik ibaresini görmek için can atıyor. Lakin pek çok kişi bunu başaramıyor veya çok pahalı miktarlar ödeyerek bir şekilde bizim anlatacağımız yöntemi kullanarak Instagram’da onaylı hesap olabiliyorlar. Bugün sizinle paylaşacağımız method ücretli olarak satılsa da biz her zaman olduğu gibi tüm halkımızın bundan ücretsiz olarak yararlanması taraftarıyız. O zaman adım adım Instagram’da mavi tik nasıl alırsınız, başlayalım.

Aşağıda maddeler halinde yer alan ibareler, Android cihaz üzerinden gerçekleştirilmektedir, iOS yani iPhone cihazlar için de aşağıdaki adımlar rahatlıkla uygulanabilir. Aşağıda maddeler halinde sıralıyoruz ardında da konuya ilişkin görselleri hemen altında paylaşıyoruz.

UYARI! : Instagram’da onaylı hesap sahibi olabilmeniz için, Türkiye’de herhangi bir otoriter haber sitesinde veya blog sitesinde, adınızın veya markanızın geçtiği haber veya makaleler olmalıdır. Bu haber ve makaleleri Instagram’a iletmemiz gereklidir. Eğer hakkınızda hiçbir haber veya tanınmış olduğunuzu kanıtlayacak bir makale bulunmuyorsa. Aşağıdaki işlemin şans oranı %30 aralığındadır.

Instagram uygulamasını açın.
Profilinizin olduğu kısma gelin, sağ en üst köşede ayarlar veya “3 nokta
alt alta” simge mevcuttur, tıklayınız. (Görseller aşağıdadır)
Karşınıza ayarlar sayfası gelecektir. (Görseller aşağıdadır)
Bu sayfada aşağı doğru kaydırın, “DESTEK” başlığının altında, Sorun
Bildir ibaresi mevcuttur. Ona tıklayın. (Görseller aşağıdadır)
Açılan ekranda, “Görüş Bildir” i seçin. (Görseller aşağıdadır)
“Özelliği Seç” kısmından, “PROFİL” i seçin. (Görseller aşağıdadır)
Sağ üst kısımdaki ok aracılığı ile ilerleyin. (Görseller aşağıdadır)
“Neyi Geliştirmemizi istersin?” kısmına aşağıda belirtiğimiz Ingilizce metni
yazın. (Görseller aşağıdadır)

HTML-Kodu:
Dear Authorized,

I am sending this request right now to prove that I am a known person in Turkey. To a vo id my imitations, I need a verified account badge as soon as possible. Please investigate my request then give me a verification badge (Blue Tick).

Here are some details that make you believe I am a known person in Turkey.

URLs:

! Bu kısma hakkınızda çıkan haber veya makaleleri ekleyin ! (YOKSA BURAYI SİLEBİLİRSİNİZ)

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın !

BEST,

Bunu yazdıktan sonra, aşağıda gözüken (kutucuk içinde +) kısmına tıklayın ve “Ekran Görüntüsü Al” seçeneğini seçin. (Görseller aşağıdadır)
Ardından, en sağ alt kısım yani profilinizin olduğu kısma basarak, Ekranın yine sağ alt kısmında bulunan “ÇEK” butonuna basın, bu sizin profilinizin ekran görüntüsünü bildirinize ekleyecektir. (Görseller aşağıdadır)

Sıralı Şekilde Resimler
Not: Benim Kendi Hesabım Olduğu İçin Sansürlenmiştir!

RESİMLER
RESİM1:
MvrlLg.png

RESİM2:
vpqo5z.png

RESİM3:
ERZEJz.png

RESİM4:
XX5Y43.png

RESİM5:
ZE01Zo.png

NOT:ALINTIDIR ARASTIRIP BULDUM EMEGE SAYGI OLARAK BİR TEŞEKKÜR
KONU SABİTE ALINIRSA MUTLU OLURUM

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jexoman

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
336
0

muyap27

Katılımcı Üye
26 Mar 2015
976
5
Hakkınızda çıkan haber ve makaleleri ekleyin derken biraz daha açarmısın

AYNEN URLs:

! Bu kısma hakkınızda çıkan haber veya makaleleri ekleyin !

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın ! SONRASINI ANLAMADIM

Eee Simdi gönderdim Nolcak kesin olumlu cevap alınıyor mu kac gun bekliyoruz

R3cPe

Yeni üye
15 Mar 2018
34
0
Baska Forumdan alıp burda açman utanç verici bir his :D :trl adamın konusunu çalmışsın.

WilkeSTHT

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
769
0
Eğer Kendin Yazdıysan Eline Sağlık Alıntıysa Alıntı Olduğunu Belirtin

Jexoman

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
336
0
Eline sağlık teşekkürler

Ö.D kardeşim

ellerinize sağlık.

ö.d kardeşim

ellerinize sağlık.

ö.d kardeşim eyw

Baska Forumdan alıp burda açman utanç verici bir his :D :trl adamın konusunu çalmışsın.

ben sizler için paylaşıtım yazmıstım zaten alıntı dıye

Eğer Kendin Yazdıysan Eline Sağlık Alıntıysa Alıntı Olduğunu Belirtin

alıntı oldugunu yazmıstım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.