Instagram mavi tik hilesi

spravci

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,431
1
Nereye...
Merhabalar Instagram'da bir tane adam 800 TL'ye mavi tik satiyormuş.Kendisinin de 19k takipçisi var mavi tik almış bunu nasıl yapmış olabilir?

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Saçma seni bir kurumda gösteriyordur ve sana 1 K takipçin varsa yapabilir instagram onay verir ve biter Bence yalan söğlüyor epostana Verifiy atacak hesabını çalacak

TheWenia

Yeni üye
29 Tem 2017
44
0
Bunu yapanlar bağımlı instagram hekır abilerimiz sabahtan akşama kadar mail toplayıp fake sc ile hesap düşürüp 1 gün sonra ellerinden götüren karşı taraf aptal değilse uzun bir süre ellerinde tutabilen ki mavi tik olunca hesap hertürlü sahibine geri veriliyor bunu yapan biridir sanada ya satar bitane elinden gidecek olan mavi tikli hesabı sende 1 2 gün kullanırsın geri alınır asıl sahibi tarafından yada seni dolandırır yada yukarıda da dendiği gibi verfiy atıp hesabını çalarlar kimseye güvenme derim

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Arkadaşın dediği gibi mail basıp tikli hesap düşürüyorlar sizide belli ücret karşılığı size tik alırım vaadiyle dolandırıyorlar.

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Bak sana yapılışını anlatayım mesela instagram takipçi panelleri var web de sen git onları kırmayı dene sonra kır onları userleri (takipçileri) kendine at ve 20 k falan ol ! sonra bir işletme hesabı dene mesela yazılım sitesi aç ben açtım firma opsiyonel de sonra url linkini instagram ekibine ver mavi tik talep et 1 hafta kadar denetim oluyor diye biliyorum sonra yapınca herkes e taklit bassarak hesablarını elinden al :) bukadar kolay.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.