Instagram mavi tik nasıl alınır?

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
Merhabalar istingramda mavi tik yapmak istiyorum ama bir türlü çözemedim bunu kesin sonuçlu olan bir yöntemi varmıdır ?

24 Haz 2021
145
22
33

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
bunu googlea aratır isen bir ünlü olcağını görceksin zaten benim dediğimi yapmış

Leon Seidel​

Oyuncu

Açıklama​

Açıklama​

İngilizceden çevrilmiştir-Leon Seidel bir Alman aktör. 2011 Tom Sawyer'ın Alman filminde Huckleberry Finn'in rolüyle tanınıyor. Wikipedia (İngilizce)
Orijinal açıklamayı göster
Doğum tarihi: 22 Kasım 1996 (24 yıl yaşında), Köln, Almanya
Evet baktım böyle bir ünlü varmış ama bu kadar çok hızlı olması şaşırtı beni 5 dk sürmedi bile

24 Haz 2021
145
22
33
Bütün ünlülerin istingram hesabı vardır ve farklı isimde açmakta işimize yaramaz bunun bir yolu var ama nerde yinede gece gündüz uğraşacam umarım bir yolunu bulurum
umarım bulursun ama pek bi şansın yok gibi görünüyor yinede dene hiç bi sistem güvenli değildir diye de bi laf var :D bulursun belki duckylayne vardı instagramda facebook busiennes da yardımcılarla canlı konuşarak tik alıyordu istediği hesaplara medya alarak aslında denenebilir 50b tl dn tik alma gibi işlem alıyordu yani sende tik alma bulur isen zengin olabilrsn çünkü tik almak isteyen çok kişi var.

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
umarım bulursun ama pek bi şansın yok gibi görünüyor yinede dene hiç bi sistem güvenli değildir diye de bi laf var :D bulursun belki duckylayne vardı instagramda facebook busiennes da yardımcılarla canlı konuşarak tik alıyordu istediği hesaplara medya alarak aslında denenebilir 50b tl dn tik alma gibi işlem alıyordu yani sende tik alma bulur isen zengin olabilrsn çünkü tik almak isteyen çok kişi var.
Aynen açığını bulursam hem parayla oynarız hemde sosyal medyanın kralı olursun dediğin gibi mavi tik yapmak için canını verecek yuzbinlerce insan var itaat ederler benim parayla işim yok çok şükür amacım herkeze varlığımı hissettirmek takmayan insanlardan hesap sormak 😀

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.