instagram mesaj banı nasıl kaldırılır?

behave1233

Yeni üye
19 Eki 2020
15
3
yardım
ınstagram mesaj banım nasıl kalkar bılen varmı mesaj atıyorum bırıne 3 gun boyunca mesaj gonderemezsınız dıyor

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,579
1,646
Green/Moderasyon
yardım
ınstagram mesaj banım nasıl kalkar bılen varmı mesaj atıyorum bırıne 3 gun boyunca mesaj gonderemezsınız dıyor
Merhaba:

Haksız yere sohbet banı yediğinizi düşünüyorsanız, instagram desteğe form atabilirsiniz, ve olayı açıklayabilirsiniz. Haklı olduğunuz durumda sohbet banınız kalkıcaktır.

Ve şunu eklemek istiyorum: Sohbet ettiğiniz herhangi birinin, argo kelime bulunan veya aşağılayıcı kelime içeren mesajınızı şikayet etmesi neticesinde'de sohbet banınız oluşmuş olabilir, instagram sohbet banı konusunda gayet başarılıdır, zamanında 1 hafta sohbet banı yemiş biri olarak söylüyorum bunları. :)

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
Belli başlı resimlerden dolayı yapay zeka tarafından sürekli engel yeme durumları olmaya başladı, atacağınız resimleri tek görünümlük şekilde atarsanız sizin için daha iyi olabilir ayrıca ticket mesajlarına uzun sürede dönülüyor bazen de hiç dönülmüyor o yüzden biraz beklemeniz gerekecek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.