İnstagram Nasıl Çalınır?

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
916
139
Dostum açıkçası ben de arıyorum bunu. Bu konu ile ilgili ben de bir konu açmıştım. Açıkçası en yaygın yöntem sosyal mühendislik öğrendiğim kadarıyla. Başka bir çözümü yoktur bunun diye biliyorum ben de.

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar;

İnstagram hacklemek için çeşitli yöntemler mevcuttur.

-trojan: trojan saldırıları hedefe sosyal mühendislik ile gönderilerek kullanılır sms, eposta ve çeşitli şifreleri görüp kaydetmenize olanak sağlar.

-phishing: fake site oluşturup (bu instagramın ta kendisi olabilir, bot takipçi siteleri olabilir v.s v.s) kurbanı kekleme, avı tuzağa düşerme taktiğidir

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,439
3,141
Ağ Kablolarında Geziyor
Brute force işine yarayacaktır Git
Brute force yapabilmesi için python bilgisi ihtiyacı olacaktör aksi taktirde tool hemen fixlenir.
2. si çalışır aktif proxy( ip adresi) bulmakda kolay değil, zaten proxy ekleme özelliği olmayan brute forceyi yazan kişi boşa yazmıştır yoksa her 6 şifre denemesinde 1dk beklersin
süre/time ayarı yapabilirsin ama uzun sürer.

Hesabın şifresini unuttuysa doğru seçenek brute den başka çözüm yok.
Başkasındaysa mecbur phishing ve trojen.

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
brute force arkadaşın işine yaramaz yıl 2013 değil insanlar değişik değişik şifreler koyuyor ve nerdeyse her hesapta 2FA var
2FA Başka yöntemler ile gireceğin hesapta da var. Phishing ya da Trojan ile uğraşmak istemiyorum diyosan BruteForce en mantıklı yol GitHub'da wordlist oluşturabileceğin çok tool var. Kurbanının adı soyadı tuttuğu takım doğum yılı ve evcil hayvanının ismini biliyosan güzel bi wordlist oluşturup BruteForce ile devam edebilirsin. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.