İnstagram neden böyle oldu

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Yardım edebilirmisiniz 600klık mizah sayfam bu şekilde oldu.

Giriş yaparken aldığım hata > > q6dklmx.png

Epostayi seçiyorum kod gönder diyorum ama hiçbir şekilde kod gelmiyor maile :( bildiğim her yolu denedim ama sorun düzelmiyor yardımcı olabilicek biri varmı benim için çok önemli. Hesap açıldığında e ticaretle uğraşıyorsanız size bedavadan reklam verebilirim sayfamdan.

17 May 2021
155
22
Yardım edebilirmisiniz 600klık mizah sayfam bu şekilde oldu.

Giriş yaparken aldığım hata > > q6dklmx.png

Epostayi seçiyorum kod gönder diyorum ama hiçbir şekilde kod gelmiyor maile :( bildiğim her yolu denedim ama sorun düzelmiyor yardımcı olabilicek biri varmı benim için çok önemli. Hesap açıldığında e ticaretle uğraşıyorsanız size bedavadan reklam verebilirim sayfamdan.
mailine gir ve tüm postaları göstere bas sonra f5 at

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba, hesabın spam'a düşmüş muhtemelen Instagram Destek Ekibine bildirebilirsin veya bazı sosyal medya uzmanları var Instagram üzerinde onlara belirli bir ücret vererek açtırabilirsiniz

7 Ağu 2015
123
4
İstanbul
Merhaba, hesabın spam'a düşmüş muhtemelen Instagram Destek Ekibine bildirebilirsin veya bazı sosyal medya uzmanları var Instagram üzerinde onlara belirli bir ücret vererek açtırabilirsiniz
Spam değil bu daha öncede olmuştu sadece bi doğrulama ama doğrulama kodu maile gelmiyor işte VPN ile giriş yaptığım dan dolayı aniden oldu Maile farklı yerden başka kodlar geliyor fakat instagram ile ilgili hiçbir kod gelmiyor maalesef.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
bir zamanlar VPN yada proxy yazılımı kullanarak instagrama girdiysen yada tor network ün de iken kod gelmeyebilir tor da özel ayarı vs. var ancak gene kod gelmeyebiliyor çözümü ne VPN proxy vs. kapat öyle dene bu şekilde denedikten tam 24 sa sonra tekrar dene bu şekilde düzelir

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Onaya düşmüş hesabınız.Telefon numarası ve e posta size ait ise biraz beklemenizi ve bir süre sonra tekrar onay kodu istemenizi tavsiye ederim.Ayriyeten mail adresinizin spam bölümünü kontrol etmeyi unutmayın.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,983
1,078
Kayseri
Merhabalar, suanda hesabınıza giriş yapmak için onaylamanız gerekmektedir. Buna onaya düşmüs hesap diyoruz. Eğer telefon numarası size ait ise oradan kod gönderin veya şifremi unutum yapabillirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.