Çözüldü Instagram okunmuş mesajdan görüldü kaldırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vavay148

Üye
9 Ara 2017
119
0
İstanbul
Selam TurkHackTeam Ailesi,

Arkadaşlar Sizlerden Bir Yardım İstiyecem

Arkadaşlar Kız Arkadaşımın Hesapı Açık Bende Bir Mesaj Geldi Yanlışlıkla Tıkladım.

Bu Aralar Aramız İyi Değil O Yüzden Mesajlarımi Okuyor İmajı Vermek İstemiyorum O Yüzden Bunu Nasıl Okunmamış Gibi Gösterebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

baturayo

Yeni üye
5 Tem 2007
5
0
Cevap: Instagram

gece uyuduğu zaman heasba gir hesabı işletme hesabı yap sonra dm kutusuna gel sağ üstte 3lü bişey olcak ona tıkla seç o sohbeti okunmamış yap sonra düzelt kişisel yap hesabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.