Instagram Ölüm Belgesi İle Hesap Kapatma

radizem

Yeni üye
7 Tem 2021
11
2
21
Merhabalar, burda bir arkadaş daha önce bu konu hakkında Bilgi paylaştı. Bende dediği gibi yaptım. Çalınan Instagram sayfamı kapatmak için ölüm belgesi çıktısı çıkarıp doldurup Instagrama atıyorum buraya kadar iyi gidiyor ama ınstagram cevap veriyor iki bilgi istiyor benden.
1- ölüm belgesini 2- ölen kişinin yakını olduğuna dair bir belge. Her ikisini atmama rağmen yine aynı şeyi istiyor. 3 - 4 defa atıyorum onlar yine istiyor. Sizce ben yanlış bir şey mi gönderiyorum? Onlar tam olarak ne istiyorlar?
Resim: IMG 20210707 213916

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,745
1,094
Evren
Merhabalar, burda bir arkadaş daha önce bu konu hakkında Bilgi paylaştı. Bende dediği gibi yaptım. Çalınan Instagram sayfamı kapatmak için ölüm belgesi çıktısı çıkarıp doldurup Instagrama atıyorum buraya kadar iyi gidiyor ama ınstagram cevap veriyor iki bilgi istiyor benden.
1- ölüm belgesini 2- ölen kişinin yakını olduğuna dair bir belge. Her ikisini atmama rağmen yine aynı şeyi istiyor. 3 - 4 defa atıyorum onlar yine istiyor. Sizce ben yanlış bir şey mi gönderiyorum? Onlar tam olarak ne istiyorlar?
Ölü birine de mail atmazsın Facebook:D

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba, bu şekilde değilde farklı forumlar yolları ile deneyebilirsin mesela "kişisel gizliliğimi ihlal ediyor" gibi forumlar.

İnstagram Destek Ekibi: Instagram Yardım Merkezi

radizem

Yeni üye
7 Tem 2021
11
2
21
Merhaba, bu şekilde değilde farklı forumlar yolları ile deneyebilirsin mesela "kişisel gizliliğimi ihlal ediyor" gibi forumlar.

İnstagram Destek Ekibi: Instagram Yardım Merkezi
Hocam eski hesabımda fotoğrafımı paylaşmadığım için taklit formu işe yaramıyor. Sadece öne çıkarılan fotoğraflarda var onları da urlsini alamıyorum hesap gizlide olduğu için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.