Instagram onaya düşüyor

asmuhas

Yeni üye
18 Ocak 2008
19
0
Merhaba arkadaşlar instagram için panel kurdum. Panelimde ilk kez girişte loginde sıkıntı olmuyor ama panele eklediğim hesaplarla 2-3 işlem yaptıktan sonra challence doğrulamaya düşüyorlar. Bunun nedeni ne olabilir teşekkürler

'Çakır

Uzman üye
18 Mar 2018
1,082
8
Benim de Başıma Geliyordu Ben Şöyle Yapıyordum İlk IP Değişip Yabancı Kişi İsmi Soy İsmi Buluyordum Ve Yandex Mail-Gmail-Hotmail Üzerinden Mail Alıp Hesabınıza Ekleyiniz Ve Cinsiyeti Tamamlayınız Biyografiyi Doldurunuz Yabancı Hesap Yapacaksanız Normal Olarak Yabancı Kelimelerle Doldurunuz Ve Bi Profil Fotoğrafı Koyunuz 5-10 Fotoğraf Paylaşınız Ve Gt " Takipleşme " Yapınız Ve Fotoğraflarınıza 40-50 Beğeni Atınız Bildiğiniz Gibi Şifresiz Beğeni Hilesi Bulunmaktadır Bunları Yaptıktan Sonra Panele Ekleyiniz Ama Panelde Proxy Olursa Daha İyi Olabilir Yoksa Kapanma Şansı %5 Vardır Benim Açtığım Hesap Vardı 21 Tane Proxyli Panelde Sorun Olmamıştı Ama Proxysiz Panelde Hesapların Bi Kaçı Kapandı Bilginize .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.