İnstagram onaylanmış mavi tikli hesap

kry0605

Yeni üye
20 May 2018
33
0
Sosyal Medya
Merhaba arkadaşlar bana mavi tikli hesap lazım.Ben fotoğrafçılık yapıyorum fotoğrafçıyım diyip mavi tik alabilirmiyim?

Mavi tik almak için takipçi sayısı önemlimidir 1klık tikli hesap gördüm ama bilmiyorum.

Mavi tik alınınca isim değiştirmede sıkıntı oluyor mu değiştirince mavi tik gider diye duydum ama doğru mu?

İnternette birsürü mavi tik almak diye hikayeler var bir taktik bir yolu var mı varsa bana yardımcı olur musunuz?

Sorularım bunlar yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden çok Teşekkür ederim :mahcup:

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
piyasada para ile bu işi yapan çok lakin istedikleri fiyatta baya fazla. mavi tikli hesap gereksinimleri şu şekildedir sponsor olacak bir şirket , belirli bir aktiflik ve kitle , ve ardından hesap düzenlemerli isimde hiçbir işaret olmiyacak ( ., -, _ , vb işaretler ) olunmayacak düzgün ad soyad veya tanındığınız kulanıcı adı sponsorlu içerikler paylaşımı benim bildiğim sadece bu kadar
Instagram mavi tık alma | Nasıl yapılır? - Teknoloji Haberleri

hüriyet haber bu konuda güzel bir makaleye sahip

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.