Instagram oto dm

altunerexe

Yeni üye
15 Ocak 2021
9
0
Merhaba instagramda dm basarak hesap düşürüyorum bu çok yorucu oluyor acaba otomatik dm basma program vs varmıdır apili scriptler varda apisiz lazım bana acaba elinde olan varsa yazabilirmi veya link bırakabilirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Bende geçen aradım 3 tane buldum
Fakat hepsinde sorun var
Kullanıcı toplamiyorlar
Topladıklarınada yazmiyorlar

Arkadaşın dediği gibi ücretli var

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
1
214
AK-47
Merhabalar ücretsiz programlar bulunmamakta. Ücretli programları ücretsiz istemek yasaktır Webmaster platformlarında ücret karşılığında temin edebilirsiniz

tpilgogcrke

Yeni üye
10 Ara 2020
10
0
Python ile selenium kütüphanesini kullanarak kendin de yapabilirsin. Uğraştırıcı ama emeğine değer. Bir de hatırladığım dm de bir günde en fazla 30 kişiye mesaj gönderebiliyordun.

abdullahye001

Yeni üye
11 Ocak 2023
3
0
Merhaba instagramda dm basarak hesap düşürüyorum bu çok yorucu oluyor acaba otomatik dm basma program vs varmıdır apili scriptler varda apisiz lazım bana acaba elinde olan varsa yazabilirmi veya link bırakabilirmi
Inatageam adresim wq__apo57 2 __ var

Bakin ALLAH askina biri bana dm basma siteai kurmayi oretsiz ya ne olur agalar yarvarmaktan biktim millete
Wq__apo57 instagram adresim 2 tane __ var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.