instagram oto gonderi hk.

NicklessTR

Yeni üye
19 Tem 2019
8
0
beyler instada birinde gordum adam 350k gonderi paylasmıstı nasıl yaptın dedim cheat engineden dedi ama taktigi soylemedi nasıl yapabilirim.

8 Şub 2019
226
1
X
beyler instada birinde gordum adam 350k gonderi paylasmıstı nasıl yaptın dedim cheat engineden dedi ama taktigi soylemedi nasıl yapabilirim.

bundan 5 6 ay önce burda forum da görmüştüm o botu kurdum bi sayfa 2.5 milyon gönderi kastım sanal makineye kurarak sonra hesabı sattım 150TL ye forumda tekrar bakınmıştım fakat bulamamıştım araştırıp bulabilirsin kaldırılmadıysa ki kaldırılmamıştır neden kaldırılsın

mehmetemir

Üye
22 May 2019
88
0
Root
Merhaba Post Atıcı BOT 👇
[ame]https://m.youtube.com/watch?v=c2m09dmAx5s[/ame]
--------------------------------------------------
Cheat Engine' ile Olcağını Zannetmiyorum Cheat engineyi Açınca Google Çöküyo Zaten Bu BOT`la Yapabilirsin
Youtube Üzerinden Açarak
BOT `u İndirebilirsin... İyi Forumlar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.