instagram oto takip

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
arkadaşlar bildiğiniz instagram oto takip programı var mı script falan olabilir pc yi acamiyorum suan dk on binlerce kişiyi takip etmek istiyorum spam yesede sıkıntı olmaz şuan aynı anda folowers asistan folowers chied ccsoft+ bu 3 uygulamayı kulanıyorum ama çok yavaş bunu nasıl çozerim

gl0balfox

Üye
9 Tem 2019
228
0
Dakikada onbinlerce hesap takip edemezsin
İnstagram algoritmaları böyle bir şeyi tespit edebilir.Ve muhtemelen deneyenler de olmuştur,yani tespit etmeye yönelik bir algoritma vardır.
Ayrıca Vietnam'da yaşaman gerekir öyle bir internet yok :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.