İnstagram Panel Cron Hatası

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Kendime ait instagram panelim kapandıktan sonra thtden aldığım tht edition paketini kurdum.Sitemde ilk önce login hatası vardı.Kendi yöntemlerimle giderdim.Tüm cronları ayarladım.Herşey problemsiz işlemesi gerekirken sorun çıkarttı.Normalde cookies ile user yüklemem ama bana verilen selco türünde dosya olduğu için mecbur cookies attım 300 küsür cookies bekleme diyor crondan linki alıp açıyorum.Şu hatayı veriyor;

{"status":"success","rowsAffected":0,"controlleduser":null}

Sistemi sıfırladım içinde sadece 1 aktif user vardır.

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Kendime ait instagram panelim kapandıktan sonra thtden aldığım tht edition paketini kurdum.Sitemde ilk önce login hatası vardı.Kendi yöntemlerimle giderdim.Tüm cronları ayarladım.Herşey problemsiz işlemesi gerekirken sorun çıkarttı.Normalde cookies ile user yüklemem ama bana verilen selco türünde dosya olduğu için mecbur cookies attım 300 küsür cookies bekleme diyor crondan linki alıp açıyorum.Şu hatayı veriyor;

{"status":"success","rowsAffected":0,"controlleduser":null}

Sistemi sıfırladım içinde sadece 1 aktif user vardır.

Panelinde aktif user yok normal login şeklinde bir hesapla giriş yap onu referans alacak cookieler

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Anlaşılan sorunun çözümü yok en iyi 2 bin tlye lisanlı almak.Bulabilirsem çözümü paylaşırım.Siz yinede nerileriniz varsa yazmaya devam edebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.