Instagram Panel Hakkında

Skrubz

Yeni üye
11 Ağu 2018
22
0
Nereye
Herkese selam olsun bugün sizlere bı sorum olacak lütfen beni küçümsemeyin.
Sayın komutanların ve devrelerim ben Instagram paneli kurabliiyorum ama nedense sürekli olarak sıkıntı çıkıyor ve daha bu islere 3 ay önce baslamama rağmen hiç yol alamadım benim tek istediğim kendi hesabıma biraz olsun takipçi yapmakti ama başaramadım bu yolda bana biraz olsun bilgi verirseniz çok sevinirim
Teşekkürler.

Laddy

Üye
16 Eyl 2018
102
0
Herkese selam olsun bugün sizlere bı sorum olacak lütfen beni küçümsemeyin.
Sayın komutanların ve devrelerim ben Instagram paneli kurabliiyorum ama nedense sürekli olarak sıkıntı çıkıyor ve daha bu islere 3 ay önce baslamama rağmen hiç yol alamadım benim tek istediğim kendi hesabıma biraz olsun takipçi yapmakti ama başaramadım bu yolda bana biraz olsun bilgi verirseniz çok sevinirim
Teşekkürler.

Warezlerden çok şey bekleme :/ ben yüzlerce script denedim sağlam çalisanlar webgramb ve instaweb 4.2 altıdır

Laddy

Üye
16 Eyl 2018
102
0
Yani sorun scprit lerdemi yani hocam?

Yani hemen hemen denilebilir ama scriptide suçlamak gereksiz mesela diyelim takipcisiten.com adinda bir siten var sen bunu herzaman güncel tutucaksın ki kullanicilar girsin sitene bu kadarmi değil tabi şu mantık üzerine düşünce yaratman lazım ben takipçi hilesi yapmak isteseydim google yani arama motoruna ne yazardım şeklinde olmalı kısacası az çok seo bilginin olması lazım sitene blog vs yazarak sürekli uygun adlarda yazılar paylaş örnegin; şifresiz takipçi hilesi 2018 tarzı warez script kullanırsan sağlam proxy vs bulmadığın sürece takip islemleei gerçeklestirmen zor ama dediklerimi uygularsan yavaş yavaş sistemi öğrenmiş olucaksın hiç olmazsa en kötüsü userleri satar proxy alırsın veya script emek lazım :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.