İnstagram Panel Kurdum User Kasamıyorum Yardım !

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
Nereye :)
Öncelikle selamlar dostlarım. Neden konuyu yardım bölümüne açmıyorsun diyenler için: açtığım zaman bazılarının yardım bölümü yeni mesajlar olarak açık kalıyor ve bakamıyorlar o yüzden sol da çıkınca daha fazla gösterim alıyor. Bütün adminlerim ve üstlerimden özür diliyorum bunun için. İnstagram paneli kurdum ve user kasamıyorum ne yapabilirim ? reklam verdiricek param yok :/ youtube'den aldığım cookies'ler çalışmıyor. Yardım edebilecek var ise öm bekliyorum. Tekrardan özür dilerim iyi forumlar dilerim <3

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
Anlaşılan o ki özür işe yaramamış illa bir geçirme söz konusu. Anladığınız dilden konuşalım tatlı dil
sadece yılanı uyandırır deliğinden çıkarmaz.

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Anlaşılan o ki özür işe yaramamış illa bir geçirme söz konusu. Anladığınız dilden konuşalım tatlı dil
sadece yılanı uyandırır deliğinden çıkarmaz.
Özürü rüşvet olarak mı kullanıyorsun?
Bu, sigara cezasını 1 yıllık verip yasak yerde sigara içmek gibi bir şey. Yani, başkalarından kendini üstün görerek, forum kurallarına uymayarak, bu daha iyi diye istediğini yapamazsın.
Cevap vermek yerine konunuzu tekrar Yardım Bölümüne açabilirsiniz.

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
Özürü rüşvet olarak mı kullanıyorsun?
Bu, sigara cezasını 1 yıllık verip yasak yerde sigara içmek gibi bir şey. Yani, başkalarından kendini üstün görerek, forum kurallarına uymayarak, bu daha iyi diye istediğini yapamazsın.
Cevap vermek yerine konunuzu tekrar Yardım Bölümüne açabilirsiniz.

Özürü laf sokmak için kullanan birine mi söylemen gerekiyor bana mı ?

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
İkinize de, ben sana derim, başkası ona der. Ne farkeder ki? Yaptığın yanlışı söyledim, benim işim bitti.
Aslında zaten konuşmak da fayda olmuyor (bazen) , illa cevap veriyorlar, o yüzden bunu da yazıp bırakıyorum.

Teşekkürler dostum. Onlar da böyle güzel bir dil ile uyarabilirlerdi. Onlar ne yaptı ? Kabalığı tercih ettiler :) Karakter seviyesi düşük olan insanlar'ı kahale almıyorum. İyi günler iyi forumlar dostum teşekkürler tekrardan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.