/ [İnstagram] Panel Kurucaklara Tavsiye! #~ / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
instagram-1430158262.jpg

SelamunAleyküm. / Aleykümselam.

Merhaba arkadaşlar. Bugün instagram paneli kurmak istiyen fakat kuramıyan üyelerimize 1-2 tavsiye vericegim. Bu adımları iyi izleyiniz. Lafı uzatmadan anlatıma geçmek istiyorum. Öncelikle güzel bir ekip.

Ekibiniz olması şart. Kendimden anlatayim daha net anlamanız için. Benim 9 kişilik bir ekibim var. 5 kişi reklam yapıyor sağda solda sitenin reklamını yapıyor. 1 kişi grafiker sitenin logosu backgorund resimle alakalı olan herşeye grafiker bakıyor. 1 tanede php-html-css-Jqeury bilen 1 kişi var. Yazılım hatası olursa sitede bir bug veya herhangi bir kod kısmında hata oluşursa bu kişi hemen ilgilenir.diğer 2 kişi hem reklama destek veriyor hemde vip üyeliklerle ilgileniyor ticaret forumlarında takipci,begeni,yorum satışı yapıyor. Ek para geliri host ve domain açısından. Başlamadan önce güzel bir ekibinizin olması şart. Tek başınıza girmenizi önermem. Bir süre sonra sıkılır bırakırsınız. Ekip işi her zaman başarılı sonuçlar çıkartır. tek başınıza tüm işlere yetişemezsiniz.

Host ve domain önemlidir. Büyük düşünüyorsanız paranıza kıyıp güzel bir host almanızı öneririm. Alıcagınız hosting firmasının iyi olmasına dikkat edin.Bir sorun çıkarsa direk iletişime geçince geri dönüşü iyi olan bir firma ile çalışmaya özen gösterin. Büyük düşünüyorsanız limitli host almayın. Limitsiz herşeyi limitsiz olan bir host almaya özen gösterin biraz paraya kıyıcaksınız fakat paneliniz büyürse gelen paranın haddi hesabı olmıyacagına dair emin olabilirsiniz.

İnstagram Panel Scriptti. Script çok önemlidir. Gidip internetten bedavaya bir script indirip panele kurmayın. İleride sorunlar çıkabilir. 100-200 liraya güzel bir instagram panel scripti alabilirsiniz. bunun için googleye instagram panel script satışı yazabilirsiniz buraya link bırakmıyorum ticaretin ve reklamın yasak olmasından sebep. Script alırken scripti alıcagınız kişiye scriptin özelliklerini sormayı unutmayın.

İnstagram paneli kurarken bu 3 tavsiyeyi şiddetle öneririm.

Kolay gelsin :)

TheNatosq

Üye
29 Ocak 2016
68
0
HOCAM bana pm den yazarmısınız? Bu hesap yeni 1 yıllık hesabımı kaybettim.Hesap yeni olduğu için sorcagım seyi soramıyorum. 1-2 sorum olucak yazarsanız sevinirim:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.