Çözüldü İnstagram Panele Nasıl Proxy Ekleyebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
Benim kendi domainim hostum var scripte bulabiliyorum fakat proxy de gerekiyo mus buldugum butun scriptler de proxy ekleme yeri yok panel de ps paksoyun scripti felan dahil elbet ekleme yeri vardur dosyalardan vs ama bulamadim su proxy i nerden ekleyebilirim nerden proxy bulabilirim kisaca anlatir misiniz ama en onemlisi de proxy i nereye yazcam tessekurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhaba değerli üyemiz,
Kullandığınız panel Proxy destekliyor ise ayarlara gelip İnternet üzerinden güncel proxyler bularak ekleme işlemini yapabilirsiniz aksi taktirde destek yok ise bu mümkün olmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
pspaksoy :D THT Edition dahil olmak üzere çoğu scriptte proxy ekleme yeri yok. 3.9.5 ve sonrasında geldi. Ama dikkat edin bazı sürümler yüksek isimlendirmeler yapılıyor. Mesela 3.6.4 olmasına rağmen 4.2.0 yazanlar var. Kontrol edin zaten anlarsınız.Yönetim panelinde Ayarlarda en aşağı kısımda olur proxy yeri.

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
pspaksoy :D THT Edition dahil olmak üzere çoğu scriptte proxy ekleme yeri yok. 3.9.5 ve sonrasında geldi. Ama dikkat edin bazı sürümler yüksek isimlendirmeler yapılıyor. Mesela 3.6.4 olmasına rağmen 4.2.0 yazanlar var. Kontrol edin zaten anlarsınız.Yönetim panelinde Ayarlarda en aşağı kısımda olur proxy yeri.

Güldürdün
ps3aksoy
:))

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
Elbet Ekleme Yeri YOKTUR!, Cihanın Proxy Koyduğu Herhangi Bir Sürümse Vardır!

teşşekürler anladım

Merhaba değerli üyemiz,
Kullandığınız panel Proxy destekliyor ise ayarlara gelip İnternet üzerinden güncel proxyler bularak ekleme işlemini yapabilirsiniz aksi taktirde destek yok ise bu mümkün olmayacaktır.

İyi forumlar dilerim.

teşşekürler

Farketmemişim kusura bakmayın <3 :D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.