İnstagram Paneli için User Ve Cookie hk

DarkTopic

Yeni üye
30 Tem 2017
47
0
Arkadaşlar Bi panel kurdumda user ve cookie yardımı yapabilecek varmı veya nerden temin edebiliriz bi el atarsanız konuya sevinirim.
Hayırlı Geceler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
cookies leri nerden aldın peki ?

Satın Almıştım Ben Bi Ortagımın Panelinde Kullancakdık O Siteyi Kapatınca Bende Kaldı Cookiesler Ben Panel Kurdum Saglamı Bilmedigim O Panelde COokiesleri Aktarmak İçin Yükledim "Cookiesler Arka Planda Aktaraılıyor Diyordu" 2GÜN BEKLEDİM Hala Aynı Yazı Bende Şüpheliyim Cookieslerimin HATALI OLDUGUNU KONUSUNDA sizin deneme imkanınız varmı 4tane cookies vercem size siz deniyeceksiniz cookiesler saglamsa sizin olsun?

SayoGs

Üye
14 Mar 2017
212
0
Satın Almıştım Ben Bi Ortagımın Panelinde Kullancakdık O Siteyi Kapatınca Bende Kaldı Cookiesler Ben Panel Kurdum Saglamı Bilmedigim O Panelde COokiesleri Aktarmak İçin Yükledim "Cookiesler Arka Planda Aktaraılıyor Diyordu" 2GÜN BEKLEDİM Hala Aynı Yazı Bende Şüpheliyim Cookieslerimin HATALI OLDUGUNU KONUSUNDA sizin deneme imkanınız varmı 4tane cookies vercem size siz deniyeceksiniz cookiesler saglamsa sizin olsun?

Bana ver ben deniyim

DarkTopic

Yeni üye
30 Tem 2017
47
0

tamam özelden mesaj attım deneyelim bakalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.