İnstagram Para Kazanma Hikayem(YAPMAYIN !)

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Geçenlerde bir arkadaşımız instagram para kazanma adlı bi konu paylaşmıştı bende konuyu dikkate aldım ve denilenleri yapmaya çalıştım verdiği siteye üye oldum ve 50TL yatırdım ve binevi komisyon alarak başkasına sattım bir günde 150TL kazandım ama arkadaşımızın verdiği site siparişleri tam olarak yapamadı eksik gönderim yaptı sonra takipçi gönderecegim adamlar paralarını istemeye başladı vermezdim çünkü para sistemdeydi sonra içlerinden iki kişi beni şikayet edeceklerini ve dolandırıcılık yaptığımı söyledi ve evvelki gün kendimi savcılıkta buldum tüm kredi kartlarım kapandı adamlarada fazladan para verdim ...ailemle sorunlarım oldu....

NEYSE DEMEK İSTEDİĞİM DEDİKLERİMİ DİKKATE ALARAK BU İŞE BAŞLAMANIZ İSTEDİĞİM HİÇ BAŞLAMAMANIZ

Son düzenleme:

MikoReis7

Uzman üye
24 Haz 2016
1,941
1
20
Bence Yeter
Geçenlerde bir arkadaşımız instagram para kazanma adlı bi konu paylaşmıştı bende konuyu dikkate aldım ve denilenleri yapmaya çalıştım ..

Geçmiş olsun hocam, eğer böyle birşey yapacakssnız panel açıp anonim bir şekilde yapmanızı öneririm hiç bir şekilde sizi bulamazlar ama böyle açık sçık yaparsanız instagram işleri birazcık sakat yapmanızı önermem en iyisi panel olur, eğer kurmak isterseniz ise her türlü yardım ederim yakında video çekeceğim zaten panel kurmayla alakalı :)

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Geçmiş olsun hocam, eğer böyle birşey yapacakssnız panel açıp anonim bir şekilde yapmanızı öneririm hiç bir şekilde sizi bulamazlar ama böyle açık sçık yaparsanız instagram işleri birazcık sakat yapmanızı önermem en iyisi panel olur, eğer kurmak isterseniz ise her türlü yardım ederim yakında video çekeceğim zaten panel kurmayla alakalı :)

Hocam bende panel kurmaya falan baktım yapacamda şu aile falan düzeltirsem size ulaşırım :)

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Konu açılali çok olmamıştır.Benim anlamadığım bu kadar kısa sürede bu kadar şey yaşamayan... Neyse geçmiş olsun.:)

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Konu açılali çok olmamıştır.Benim anlamadığım bu kadar kısa sürede bu kadar şey yaşamayan... Neyse geçmiş olsun.:)

Bende anlamadım
Konuyu 2 gün önce gordum o akşam başladım işte gece saat 4 gibi bitirdim siparişleri sabah mesaj atmışlar işte savcılık falan bugünde yine onlarla uğraşıyorum

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Kardeşim Evvelsi Gün Hemen Nasıl Savcılıkta Oluyorsun Onu Anlayamadım Genelde Böyle Şeyler Uzun Sürede Gerçekleşiyor. Birde Senin Suçun Ney Şimdi Burada Açıklama Fırsatın Var mı Pek Panel İşleriyle Haşır Neşir Değilimdirde O Yüzden Anlayamadım Muhtemelen ?

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Kardeşim Evvelsi Gün Hemen Nasıl Savcılıkta Oluyorsun Onu Anlayamadım Genelde Böyle Şeyler Uzun Sürede Gerçekleşiyor. Birde Senin Suçun Ney Şimdi Burada Açıklama Fırsatın Var mı Pek Panel İşleriyle Haşır Neşir Değilimdirde O Yüzden Anlayamadım Muhtemelen ?

Şikayette instagramla ilgili bir şey yok bir alışveriş olarak geçiyor şikayet kalan parayı vermemen üzerine 2 kişi aynı anda açmış....olayın kapanması da onlara fazlasıyla para vermemle bitti tabi ben vermedim aile üyeleri o sinirle fazlasıyla verdiler zaten

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Bunu belgendirerek yapmışlar yani kredi kartıma para gönderdikleri alış veriş tamamlanmadığı için para iadesinin yapılmadığı falan filan kredi kartımda askıya alindi

AFearless

Üye
16 Mar 2017
64
0
Kardeşim bende satış yapıyorum sen hangi siteden yapıyosun bilmiyorum ama benim attığım site tamamen sorunsuz atıyo ve hiç bir sorun cıkmadı şuana kadar bu işe başlamadan bi siteyi deneseydin bence attıp atmadığını direk 50 tl yatırmasaydın keske ve sorun cıkarsa site adminine wp den durumu anlatsaydın sana yardımcı olmaya çalışırdı bence.

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Kardeşim bende satış yapıyorum sen hangi siteden yapıyosun bilmiyorum ama benim attığım site tamamen sorunsuz atıyo ve hiç bir sorun cıkmadı şuana kadar bu işe başlamadan bi siteyi deneseydin bence attıp atmadığını direk 50 tl yatırmasaydın keske ve sorun cıkarsa site adminine wp den durumu anlatsaydın sana yardımcı olmaya çalışırdı bence.

Adminde mesajlara cevap veriyodu sorun çıktığı anda bakım var mobildeyim falan dedi halledemedik

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Geçmiş olsun kardeşim bu site hangi site ?

Reklama girmemesi için son bir kaç harfini ** koy anlarım ben

GoodIP

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
257
0
Linux
Reklam olur diye demedimde Uzak durmanız açısından çok fazla eksik gönderiyor inst***.org

AFearless

Üye
16 Mar 2017
64
0
Adminde mesajlara cevap veriyodu sorun çıktığı anda bakım var mobildeyim falan dedi halledemedik
Müsterilere soyleseydin bakım olduğundan dolayı eksik gönderim yaptı duzeldiginde tamamlanıcak diye anlayışla karşılarlardı bence bendede bazen sorun cikiyor durumu anlatıyorum anlayışla karşılıyolar bide adamlar 50 tl için dava etmesi garip biraz.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Panel işi sıkıntılıdır, eğer yapacaksanız paranın yarısını alın sonra takipçiyi atın. Diğer yarısını alın bir daha atın. Panellerden bi anda 10-15k takipçi atmasını beklemeyin. Yavaş yavaş her şey..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.